בבוקר שאחרי ה-0:0 הפועל תל אביב בהפועל ניר רמת השרון התעוררו עם לא מעט רגשות מעורבים. מצד אחד העולה החדשה הגיעה למשחק מול המוליכה באצטדיון רמת גן והוציאה נקודת ליגה חשובה עבורה אך מהצד שני לא היתה רחוקה כל כך משלוש נקודות.

רמה"ש הגיעה למצב הבקעה בטוח של אחד על אחד אותו לא ניצלה וקופחה כאשר לא נשרק לטובתה כדור חופשי בתוך הרחבה לאחר שגל שיש החזיר את הכדור לאפולה אדל והאחרון הציל מקו השער בידו על מנת שלא יחדור פנימה.
 
במועדון סיפרו כי השופט משה בוחבוט אמר להם במחצית המשחק כי על פי החוק היבש אם הכדור עושה דרכו בוודאות אל השער לשוער מותר לגעת ביד ולהצילו. "בחיים לא שמעתי דבר כזה", אמר גורם במועדון, "או שמותר לגעת ביד או שאסור. נכון, זה מקרה שלא נתקלים בו הרבה אבל לא יכול להיות שכל אחד באיגוד השופטים טוען משהו אחר". 

"לא צריך להיות חזירים", אמר קפטן הקבוצה גל ניר, "להוציא תיקו מול הפועל ת"א בחוץ זו תוצאה יפה. אחרי כל השבוע הסוער שעבר על הקבוצה זה חשוב. אנ חייב לציין שלמרות מה שקרה מנחם קורצקי ומאיר יצחקי דאגו לתת לנו שקט לקראת המשחק. לדעתי נעשה עוול למאיר בימים האחרונים כי לא מגיע לו. הוא פועל עם הלב והנשמה".
 
ניר הוסיף: "הוכחנו שיש פה חומר טוב כי בדרך כלל שמאמן הולך זה משפיע על השחקנים. נתנו לנו את השקט והאמונה. הכל טוב בחדר ההלבשה ובאימונים ואני חושב שרואים את זה". 


 
לאור התוצאת הטובות של התקופה האחרונה נראה כי ברמה"ש לא ממהרים להחתים מאמן ובינתיים מנחם קורצקי ימשיך להדריך את הקבוצה ואמור להכין אותה למשחק בשבת מול הפועל חיפה. כידוע לקורצקי אין תעודת פרו אך במועדון שוקלים את האפשרות כי במשחקי הקבוצה יצטרף לשוער העבר המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, אברהם בכר, המחזיק בתעודה כזו.

משה בוחבוט. לא מכיר חוקים בסיסיים (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
רועי גורדנה עם משה בוחבוט (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE