סאגת ערן לוי ממשיכה להעסיק את הפועל חיפה גם היום (ראשון). אחרי שפורסם לראשונה ב-ONE כי השחקן מבקש להשתחרר מהמועדון בגלל שאינו מרגיש מספיק מוערך בסיומו של הניצחון על הפועל ת"א, אמש החליט טל בנין להחליף את השחקן במחצית משחק ההפסד 2:0 להפועל ב"ש ולהכניס  במקומו את הישאם כיוואן, מה שגרם למשבר נוסף בין הצדדים.

בחיפה טרם גיבשו החלטה אם להענות לבקשתו של השחקן לעזוב עוד השבוע, אבל לפי שעה נראה שההחלטה תהיה של הבעלים, יואב כץ, שבימים אלה צמוד למיטת אביו החולה. לוי העביר יותר מפעם אחת מסר שהוא אינו מאושר מהיחס כלפיו, אך יחד עם זאת אין לשחקן התנגדות להמשיך בקבוצה בתנאי שירגיש שבנין בונה עליו כשחקן מוביל ולא ככזה שמשלם את המחיר ברגע שהקבוצה לא מתפקדת.

למרות המחשבה אתמול שלא להופיע יותר לאימוני הקבוצה, לוי עשוי להגיע ולהתאמן כרגיל לא לפני שידבר שוב עם בנין ויבהיר שבמידה ובנין לא מתכוון לאפשר לערן להיות שחקן מוביל עדיף יהיה לצדדים להיפרד זה מזה.

אגב, כץ כבר הצהיר שיש בכוונתו להציע ללוי חוזה לעונה נוספת והצעה כזו תשאיר את לוי בחיפה. בקבוצה יכולים רק להצטער על ההפסד אתמול מול ב"ש ששוב החזיר את הקבוצה צעד אחד אחורה אל מתחת לקו האדום במשחק חלש מאוד של הקבוצה. חסרונו של אושרי רואש במרכז ההגנה הורגש ובחיפה מקווים שרואש יהיה כשיר למשחק מול נתניה. דרשלר קאלה שוב היה המצטיין בשורות הקבוצה מה שמוכיח שההגנה לא מספיק טובה.

העדרותו של רואש והמגן עאהד עזאם היא לוקסוס גדול עבור בנין שבסיום המשחק נכנס לחדר ההלבשה ואמר לחניכיו: "אני לא רוצה לראות פרצופים ברצפה ואני רוצה שכולם ירימו ראש. זו פעם ראשונה מאז שבאתי שאני רואה פחות התלהבות ופחות יכולת. אני לוקח את האחריות על ההפסד עליי".

לוי מול סוארס. לא אהב את החילוף במחצית (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
לוי מול סוארס. לא אהב את החילוף במחצית (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE