אבוחצירא (יוסי ציפקיס)
אבוחצירא. "יש לנו סגל טוב ומוכשר" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

עירוני קרית שמונה, מהקבוצות המפתיעות של העונה שעברה, נכנסת לשלבי ההכנה האחרונים לקראת העונה החדשה. הלילה (בין רביעי לחמישי) היא תמריא למחנה האימונים במירלו שבהולנד ורגע לפני התפנה החלוץ שמעון אבוחצירא  לשיחה עם ONE על ההכנות, השינויים בסגל, המטרות והעבודה האישית שעשה במהלך הפגרה.

"ההכנות מתנהלות בצורה מצוינת", פתח החלוץ את דבריו, "אנחנו עובדים קשה באימונים שמתנהלים ברמה גבוהה מאוד ובקצב טוב, רואים שכולם הגיעו לפתיחת האימונים בכושר ועבדו בפגרת הקיץ. זה מוכיח שכולם רוצים להצליח".

הסגל של קרית שמונה עבר מספר שינויים נקודתיים. שחקני הרכב כמו גיא חיימוב ו-וויאם עמאשה עזבו אך מנגד הגיעו איתמר ניצן, יובל אבידור, אחמד עאבד וליאור לוי כשבקבוצה מחפשים עוד שני שחקנים זרים שיחזקו את הסגל. על מלאכת הבנייה עד כה אמר אבוחצירא: "רוב הסגל של העונה שעברה נישאר אז אני מאמין שאין לנו ממה לחשוש. יש לנו סגל טוב ומוכשר ואני מאמין שיהיה בסדר".

על המטרות לעונה הקרובה אמר: "השאיפות שלי באופן אישי תמיד גבוהות, אנחנו עדיין נמצאים בשלב מוקדם מדי כדי לסמן מטרה מסויימת ואנחנו רוצים להראות במגרש מה אנחנו שווים".

יובל אבידור. יפתח מול אשדוד?
יובל אבידור. אבוחצירא על השינויים בסגל: &"אין ממה לחשוש&" | צילום: מערכת ONE

רגע לפני היציאה למירלו מסביר אבוחצירא מה מטרת המחנה: "לפני הכל, המטרה היא להתגבש. אנחנו רוצים לעבוד קשה גם על הפן הטקטי וצורת המשחק שרן (בן שמעון) רוצה שנשחק בה".

עד כה ערכה קרית שמונה שני משחקי אימון. בראשון ניצחה 1:3 את רעננה (כבשו: אבוחצירא\צמד ובדש) ובשני הביסה הקריה 0:6 את אחי נצרת (כבשו: נג'ובו\צמד, רוצ'ט, מאריסת, בן זקן ועאבד). החלוץ התייחס להכנות האלו: "עד עכשיו היו משחקים של יותר היכרות, התחברות ומשמעת טקטית. המשחקים האלו לא היו רעים, שיחקנו בסדר. זו ההתחלה ובמשחקים מסוג זה הדרך חשובה מהתוצאה".

אבוחצירא שומר על איתמר ניצן (עמית מצפה)
אבוחצירא שומר על איתמר ניצן. &"רואים שכולם רעבים להצליח&" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

במהלך הקיץ, בזמן ששחקנים אחרים יצאו לבלות בחוף הים, החלוץ הגיע לאימונים אישיים עם מאמן כושר בחוף הים בצוותא עם שחקני הנבחרת. על העבודה האישית אמר: "אני תמיד אומר שאני לא אוהב לדבר על עצמי", האם זו תהיה העונה שלו? "אין ספק שאם נהיה טובים אז כל אחד יהיה טוב יותר ויראה טוב יותר, אני מקווה שכך יהיה".