בית"ר ירושלים המשיכה לצבור נקודות ולהתרחק מהתחתית לאחר שניצחה הערב (שבת) 0:1 את מ.ס. אשדוד באצטדיון טדי. החלוץ הברזילאי, לאונרדו פאסוס, נגח את שער הניצחון בדקה ה-22.

המאמן יובל נעים אמר בסיום: "שיחקנו מול קבוצה טובה ומאומנת, הם לא סתם במקום השני. ניצחנו קבוצה גדולה. אם היה יותר ריכוז בחלק הקדמי, היינו יכולים לכבוש את השער שני. היה משחק טוב, בין שתי קבוצות טובות. לא יהיה קל לאף קבוצה מול בית"ר בטדי. לא נביא סתם שחקנים, צריכים המשכיות ולהישאר בליגה".

“עשינו שינוי בראש, גם השחקנים המקומיים וגם התוספת של דריו פרננדס ופאסוס עזרו מאוד לקבוצה. זה מה שהתכוונתי כשאמרתי שיש לנו שחקנים טובים ושאנחנו רק צריכים חיזוק. היום אנחנו נראים הרבה יותר טוב, חסר לנו קצת מחץ בחלק הקדמי וכל מי שמשחק נותן מעצמו. אנחנו חיייבים להסתכל על הדרך ולהמשיך קדימה כי עוד לא הבטחנו את ההישארות ואנחנו רחוקים מהמטרה הזו".

הקשר סטיבן כהן אמר: "ניצחון חשוב. להשיג שלושה ניצחונות רצופים זה חשוב. רצנו כמו משוגעים ושיחקנו כמו בני אדם. הקהל זה השחקן ה-12, בשבוע הבא יש עוד משחק על החיים שלנו".

יובל נעים. "לא נביא סתם שחקנים" (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים. "לא נביא סתם שחקנים" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

"יש לנו עכשיו קצת אוויר מול היריבות שלנו בתחתית. זה הניצחון הכי חשוב משלושת הניצחונות האלו. תמיד ידעתי שבטדי יהיה קשה לנצח אותנו. כל משחק הוא משחק על החיים שלנו ואני אופטימי. אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה כדי שנשמיך לנצח ובעזרת השם בשבוע הבא נביא עוד שלוש נקודות".

שחקני בית&"ר חוגגים את שער היתרון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
כ (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

מאמן מ.ס. אשדוד, יוסי מזרחי: "שכחתי כבר מה זה להפסיד. כדורגל זה משחק של ניצול מצבים. לא היינו מספיק מרוכזים מול השער אבל זה הכדורגל. נגד עובדות אי אפשר להתווכח".

מזרחי (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מזרחי (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

"אם לא מבקיעים, אי אפשר להגיד 'הבקעתי'. יש לנו חומר מספיק טוב כדי לצאת מזה. במחצית השניה לא שיחקנו עם סבלנות. יצרנו את המצבים ולא הבקענו. אם לא יהיה שחקן שמסוגל לשדרג אותנו, לא נביא אותו. תמיר כחלון ייכנס לעניינים. אף פעם לא אמרתי שאנחנו במאבק על האליפות".