אפולה אדל. פלופ? (קובי ברדה, האתר הרשמי) (צילום: מערכת ONE)
אפולה אדל. פלופ? (קובי ברדה, האתר הרשמי) | צילום: מערכת ONE

סאגת החלוץ עומר דמארי נפתרה, לפחות לעת עתה, אחרי שאמש (רביעי) חתם מוני הראל על פרטי העסקה, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, אולם הצרות בהפועל תל אביב לא נגמרות ונכון לעכשיו הקבוצה עשויה למצוא את עצמה ללא שוער ראשון בסיבוב השלישי של הליגה האירופית.

כזכור, כבר לפני יומיים הביעו בהפועל חשש כי דמארי ואפולה אדל לא יוכלו ליטול חלק במשחק הראשון של האדומים בליגה האירופית בשל סירובו של מוני הראל לחתום על חוזיהם וכעת, לאחר סגירת סאגת דמארי, שיתופו של שוער הרכש נותר בסימן שאלה.

מנכ"ל הקבוצה, עו"ד ניר ענבר, המריא לשווייץ להגרלת הסיבוב השלישי של הליגה האירופית, מה שיקשה על טיפול בסוגיית הרישום למפעל האירופאי מרחוק. גורמים המקורבים להראל טוענים כי אחד הבעלים לא ממהר לחתום על חוזהו של אדל מאחר שהוא סבור כי מדובר ב-'פלופ' שיעלה הרבה מאד כסף למועדון.

יש לציין כי השחקנים דווקא התרשמו לטובה מאדל, כשאתמול אמרו כמה מהם על השוער: "הוא נראה שוער מצוין, יש לו אינסטינקטים של חתול".

לאחר פניית הקבוצה להתאחדות, קיבלו האדומים הודעה כי יש להם עד יום שלישי הקרוב להסדיר את רישום הסגל שלהם למשחקים האירופאים. ע"פ חוקי אופ"א, כל קבוצה רשאית לרשום שחקן זר אחד עד יום לפני המשחק הראשון, אולם בהפועל קיוו לשמור את הזכות הזו לקשר שהם מעוניינים להחתים בימים הקרובים.

שי אבוטבול (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שי אבוטבול (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

חבר הדירקטוריון, דורון אוסידון: "לא ברור מדוע מוני מתעקש להמשיך ולהפריע לקבוצה עד שהוא מאשר כל החתמה, למרות שאמר קבל עם ועדה שיזוז הצידה ולא יפריע לנו לעבוד. אם הוא לא יאשר את ההחתמה של אדל בזמן ניתקע בלי שוער לליגה האירופית. ממתי מוני מקבל החלטות מקצועיות בהפועל ת"א? יש צוות מקצועי ואנחנו ממלאים אחר הבקשות שלו. כל האנשים בקבוצה כולל המאמנים והשחקנים התרשמו מהשוער ששיחק שנתיים בליגה הראשונה בצרפת, מעניין שפתאום למוני אכפת מהכסף".

אוסידון: &
אוסידון: &" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בנוסף, החלוץ מהראן ללה והקשר שי אבוטבול ממתינים לפגישות עם אלי טביב בנוגע לשדרוג שכרם.

בינתיים, הפועל תקיים הערב (19:00) את משחק ההכנה השני שלה לעונת 2011/2012 כשתפגוש את וולגה ניז'ני נובגורוד בה משחק אקס האדומים, דני בונדר. במשחק הקודם ניצחה הפועל 3:5 את קונקורדיה בוקרשט הרומנית, אולם מאמן הקבוצה דרור קשטן מתכנן שני שינויים ב-11 שלו.

אלרואי כהן וקנדה (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
אלרואי כהן עם קנדה. יפתח בהרכב (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

השוער הארמני-קמרוני, אפולה אדל, צפוי לערוך בכורה לא רשמית בין הקורות, כאשר גם אלרואי כהן צפוי לפתוח במקום יוסי שיבחון בחוליית הקישור.