שלומי דורה. מחפש חיזוק לקישור האחורי (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה. מחפש חיזוק לקישור האחורי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הקשר הניגרי, סטנלי איוגבה בעל 10 הופעות בנבחרת הנשרים יגיע להתרשמות בסכנין. איוגבה שיחק בעבר בלין אוסלו הנורבגית עד שזו פשטה את הרגל ולאחר מכן עבר לקיסה המשחקת אף היא בנורבגיה.

המאמן שלומי דורה מחפש מזה זמן רב אחרי קשר אחורי, ומלבד הקשר הניגרי שיגיע למחנה האימונים בבולגרים, צפויים להגיע מספר קשרים נוספים.

מחנה האימונים של סכנין מתקיים בעיירה טטבן, עיירה קטנה ושקטה, כשעה נסיעה מסופיה. החלוץ, אוהד קדוסי שחזר לקבוצה סיפר על המקום: "יש כאן מתקן אימונים מצוין, מזג אוויר טוב, תנאים קלאסיים למחנה אימון. אני בטוח שנוכל להתגבש ולהיות קבוצה טובה השנה".

על ההשתלבות מחדש בסכנין אמר קדוסי: "קיבלו אותי פה יפה מאד ועצם העובדה שאני מכיר את האשנים כאן רק תקל עלי את ההשתלבות. אני מודע לציפיות ממני וחושב שסכנין זו הבמה הכי ראויה על מנת שאוכל לחזור לכושר הבקעה וכושר משחק כפי שאני מצפה מעצמי".

ביום חמישי תחל סכנין את השתתפותה בטורניר של חברת "פומה" כשבנוסף אליה יקחו חלק גם שלוש קבוצות בולגריות. חאלד חלאילה שערך עד כה אימוני ריצה בלבד בגלל פציעה, יחזור מחר לאימונים כרגיל.

חאלד חלאילה. יחזור לאימונים מלאים מחר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
חאלד חלאילה. יחזור לאימונים מלאים מחר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"בנק ערבי ישראל" ימשיך גם העונה להיות אחד הספונסרים של הקבוצה. יו"ר הקבוצה שאהר חלאילה התייחס לנושא: "מדובר באחד הספונסרים האמינים והחשובים שיש למועדון במשך מספר שנים. אנחנו מעריכים מאד את התמיכה שהם נותנים לנו ונמשיך לשתף איתם פעולה".