שחקני קבוצות הכדורגל של ת"א - מכבי, בני יהודה והפועל - הגיעו היום (חמישי) לחלוקת מזון של אירגון "פתחון לב" לקראת חג הפסח הקרוב במתחם "חונים קונים" שבראשון לציון.

את מכבי ת"א ייצגו קלמי סבן, גל אלברמן וריף פרץ, בני יהודה שלחה את כפיר אדרי, פיני בלילי, לירוי צעירי, אביב חדד, איציק עזוז, דלה איינוגבה ושלו מנשה, ומהפועל ת"א הגיעו גילי ורמוט, ערן זהבי, איתמר ניצן ובן שהר. את ענף הכדורסל ייצג יו"ר ארגון השחקנים, ניר אלון.

הספורטאים התפנו מרגעי ההכרעה בליגות השונות והתייצבו לעזור בחלוקת מזון למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח וקיבלו חיזוק בדמותם של כוכבי ,"האח הגדול" ביניהם היה אפשר למצוא את יואב מאור, רינת גיטר, מירב בטיטו ועמיר גולדברג. גם חיילים מהיחידות השונות של צה"ל ובני נוער רבים מתנועות הנוער הגיעו על מנת לעזור.

קשר מכבי ת"א, גל אלברמן, התייחס ליום ההתרמה: "זה המעט שאנחנו יכולים לעשות ואני והשחקנים שמחים לבוא ולעזור בכל הזדמנות שניתנת לנו. זה נותן גם לנו להרגיש טוב".

סבן, אלברמן וריף פרץ בראשל
סבן, אלברמן וריף פרץ בראשל"צ, היום (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

אלברמן הוסיף: "זה מאוד חשוב שנייצג את הספורט על מנת לתת דוגמא של תרומה לקהילה, אם זה מבחינת זמן או מבחינה כלכלית ובסופו של דבר זה מעשה גדול".

חלוץ בני יהודה, פיני בלילי, התייחס גם הוא למבצע ההתרמה: "זאת הרגשה טובה וכיף לבוא ולעזור, רק חבל שיש כזאת כמות של אנשים, אבל אין מה לעשות. אנחנו שמחים לבוא ולעזור מעט בכדי לתרום לקהילה".

שחקני בני יהודה עם ניסים ציוני (יניב גונן)
שחקני בני יהודה עם ניסים ציוני (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

גם יו"ר אירגון שחקני הכדורסל, ניר אלון, שמח לבוא ולעזור ואמר: "זאת הרגשה מדהימה לבוא ולעזור לקראת החג וזאת תחילתה של ידידות מופלאה בין אירגון שחקני הכדורסל לעמותת 'פתחון לב'. השחקנים לא רק עסוקים באינטרסים האישיים והחוזים שלהם וזאת הזדמנות טובה למעננו לתרום לקהילה ולגרום לאנשים לשמוח ולחייך".

שחקני בני יהודה תורמים בפתחון-לב (יניב גונן)
שחקני בני יהודה תורמים בפתחון-לב (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מנכ"ל ומייסד "פתחון לב", ניסים ציוני, התרגש מבואם של הספורטאים ואמר: "תמיד כשאנחנו פונים ומבקשים עזרה, אנחנו מקבלים מענה מהקבוצות ומהספורטאים. יש לזה ערך כפול, הם מאוד עוזרים לנו בעבודה והציבור רואה את הפרצופים המוכרים. זה נותן להם הרגשה שלגיבורים שלהם אכפת מהם וזה חשוב בצורה בלתי רגילה".

דלה איינוגבה (יניב גונן)
דלה איינוגבה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE
ניר אלון (יניב גונן)
ניר אלון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE