רמה"ש. מתכוננים בינתיים למכבי פ"ת (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
רמה"ש. מתכוננים בינתיים למכבי פ"ת (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בהפועל רמה"ש קיבלו היום בסיפוק רב את הגרלת רבע גמר גביע הטוטו. המועדון ממורשה קיבל בשלב הנוק-אאוט של גביע הטוטו את הפועל ת"א למשחק לא קל אך עם פוטנציאל להכנסה יפה ממכירת כרטיסים.

"אנחנו עדיין לא חושבים על המשחק הזה. יש לנו את מכבי פ"ת בשבת וזה הרבה יותר חשוב לקבוצה" אמרו במועדון והוסיפו "אנחנו צריכים לקחת נקודות אחרי המעידה שלנו מול קריית שמונה". כאמור, למרות הדברים הללו, במועדון שמחו לנוכח ההגרלה שהביאה להם קבוצה גדולה יחסית שתמשוך קהל להתמודדות.

בצוות המצקועי של המועדון הקרינו היום לשחקנים את משחק הליגה האחרון שלהם מול עירוני ק"ש כאשר המאמן מומי זפרן התעכב עם שחקניו על הדברים שאותם הם עשו בצורה פחות טובה וביקש מהם להגיע למשחק מול פ"ת עם פחות לחץ ולחזור ולשחק את המשחק המסודר שלהם ולהתמקד בהנעת הכדור.

בסיום האימון חגגו אנשי המועדון ימי הולדת לשחקנים נאור פסר, עמיר נוסבאום ורן יצחק. "זו מסורת שהונהגה אצלנו. זה חשוב מאד לעשות את הדברים הללו, זה מגבש את הקבוצה ותורם מאד למצב הרוח של האנשים" אמרו ברמה"ש.

תומר סוויסה רודף אחרי נאור פסר. יירד לספסל? (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
תומר סוויסה רודף אחרי נאור פסר (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מחר תקיים הקבוצה שני אימונים: הראשון בבוקר יתמקד בכוח פיזי ובערב תארח הקבוצה את הפועל קטמון מליגה א' למשחק אימון שלאחריו יצאו אנשי הקבוצה לארוחת גיבוש וערב קריוקי. במועדון מקווים כי בימים הקרובים יחלו עבודות הרכבת היציעים באצטדיון גרונדמן המשופץ ואז תוכל הקבוצה לשוב ולשחק בביתה.