גולסה ותמיר כהן. זה שהחלים וזה שנפצע (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
גולסה ותמיר כהן. זה שהחלים וזה שנפצע (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

קשר מכבי חיפה אייל גולסה חזר הבוקר (שישי) להתאמן ויהיה כשיר למשחק הליגה היוקרתי ביום שני מול מכבי תל אביב בקרית אליעזר. גולסה התאושש ממתיחה בשריר הירך האחורי, אך לפחות בשלב זה לא מתוכנן לפתוח בהרכב. חשוב לציין כי עד יום שני יש עוד מספיק זמן כדי שהמאמן אלישע לוי ישנה את החלטתו.

קשר אחר, תמיר כהן, נטש את האימון בגלל פגיעה בברך. כהן גם כך לא תוכנן לפתוח בהרכב, כשמי שתורגלו בקישור האחורי היו יאיא סיידו שמעמדו לקראת ההמשך לא ברור וגוסטבו בוקולי הוותיק.

החלוצים חן עזריאל ומוחמד גדיר תורגלו בחוד. עזריאל ילבש את החולצה מספר 8 אותה לבש חיים מגרלשווילי, שהתבקש למצוא קבוצה וטרם עשה זאת. את החולצה מספר 25, אותה לבש עזריאל, קיבל הבלם החדש אדין צוצאליץ' שתורגל בהרכב לצד יוריצה בולייאט.

מי שנראה מעט מאוכזב הוא הבלם סארי פלאח ששיחק בשני המשחקים האחרונים מול בני סכנין והפועל עכו והיה בין האחראים לכך שהקבוצה לא ספגה. אלישע לוי שוחח עם פלאח בארבע עיינים, חיזק אותו אמר לו להמשיך להתאמן כרגיל ושההזדמנות שלו עוד תגיע.

עלי עותמן פצוע, לא התאמן ולא יהיה בסגל ליום שני. מי שיחזור אחרי שהחלים מפציעה הוא אייל משומר, אך הוא לא צפוי לפתוח כשאוראל דגני יפתח כמגן ימני. ניר דוידוביץ' ימשיך בשער.

משומר חזר מפציעה, דגני יפתח מול מכבי? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
משומר חזר מפציעה, דגני יפתח מול מכבי? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בחיפה מקווים שעד שבוע הבא ינחת בארץ חלוץ זר שיחליף את ולדימיר דבאלשווילי שעזב לפולניה ורשה. לקבוצה יש מספר מועמדים אבל כרגע לא חלה שום התקדמות בנושא.

רועי עטר, שובל גוזלן וגבריאל גרינר לא התאמנו עם הקבוצה הבוגרת וישחקו מחר בדרבי הנוער מול הפועל חיפה.

גרינר. חוזר לקבוצת הנוער לקראת הדרבי (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
גרינר. חוזר לקבוצת הנוער לקראת הדרבי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE