מעצרם של החשודים הוארך עד יום ראשון (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
השחקן לא צפוי לעמוד לדין (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

הכדורגלן הבכיר מליגת העל, שנעצר ביום רביעי שעבר בחשד לתקיפה מינית של צעירה בשנות ה-30 לחייה, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, שוחרר אמש (ראשון) בחצות ממעצר הבית, שבו היה שרוי בחמשת הימים האחרונים. משמעות הדבר היא שנכון להרגע השחקן רשאי לצאת מביתו באופן חופשי ולשוב לשגרת חייו הרגילה, איסור היציאה מהארץ יפוג בעוד 10-15 יום. עם זאת, התיק המשטרתי בעניין טרם נסגר והחקירה המשטרתית תימשך עד שתובע בית המשפט יעבור על התיק ובמשטרה יחליטו האם לסגור אותו.

על פי הנראה המשטרה לא תמליץ לתובע להגיש כתב אישום נגד השחקן וייתכן מאוד שהתיק ייסגר בקרוב מאוד. השחקן הגיע היום למשרדי המועדון לשיחה שלא קשורה לנושא.

ביום רביעי הקרוב יערך דיון משפטי על המשך צו איסור הפרסום כאשר בקשת הארכת הצו הגיעה מסנגוריו של השחקן, עו"ד גיא פרידמן ועו"ד ניר רשף, ולהערכת השניים הבקשה תתקבל. לגבי כל מה שקשור להמשך הדיונים עדיין לא ידוע כיצד תתפתח החקירה המשטרתית ומה היא תכלול בנוגע לשחקן החשוד.

משטרה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
משטרה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

עו"ד גיא פרידמן, אחד מסנגוריו של השחקן אמר ל-ONE: “מאז התשאול הקצר שאליו נלקח השחקן הוא לא זומן לחקירה נוספת ואתמול בלילה הסתיים מעצר הבית. אומנם השחקן רשאי להסתובב חופשי אבל החקירה תימשך והוא עדיין מפורק לחלוטין מכל הפרשה. לשמחתנו המשטרה הבינה כי בתיק הזה אין בשר ולכן מלכתחילה לא עצרו אותו אלא שמו אותו במעצר בית.

אני מודה על זה שקיבלתי פרסום כל כך גדול, בתיק הכי קל מבחינה משפטית שהיה לי בקריירה. אנו שוקלים לנקוט בצעדים כנגד המתלוננת שיגרמו לשיפויו של מרשי בגין הנזק שנגרם לו".