ידין וקצב מגיעים לוועדת המשמעת (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
ידין וקצב מגיעים לוועדת המשמעת (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

קשר הפועל ת"א, אביחי ידין, עומד בשעה זו (שני) לוועדת משמעת פנימית בעקבות הכרטיס האדום אותו ספג מול ראפיד בוקרשט בליגה האירופית, אם כי עיקר העניין שעורר הקשר בתקופה האחרונה הגיע בעקבות חשד של מאמנו, דרור קשטן, כי ידין הדליף לתקשורת עניינים פנימיים ו-'ליכלך' על חבריו לקבוצה, מה שהוביל להשעייתו מאימונים החל מיום רביעי האחרון.

גם לאימון חדר הכושר שערכו השחקנים הבוקר, לא הורשה ידין להגיע, כאשר רק לאחר ועדת המשמעת שתיערך לפני האימון אחה"צ, יתברר מה יעלה בגורלו. על פי ההערכות, ידין יספוג קנס כספי בעקבות האדום שספג מול בוקרשט, כאשר בהפועל הבהירו כי מדובר במהלך שטותי שהוביל לפגיעה בקמפיין האירופי שלהם.

בנוסף, דרור קשטן יצטרך להחליט האם להשאיר את הפרשה הזו מאחוריו כפי שעשה עם סלים טועמה ולהחזיר את ידין לאימונים, או להאריך את השעייתו ואולי גם להותיר אותו מחוץ לסגל מול הפועל פ"ת.

מערכת היחסים בין השניים ידעה עליות ומורדות, אך כבר במחנה האימונים באוסטריה ידין הביע מורת רוח מכך שלא הורשה ליטול חלק במשחק אימון מול האנובר הגרמנית, שהתעניינה בו ורצתה לבחון את כישוריו.

דורון אוסידון.  (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
דורון אוסידון במתחם חודורוב (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

בנוסף, בהפועל לא אהבו את התנהלותו של הקשר האחורי בתקופה האחרונה סביב נושא סרט הקפטן, כאשר למעשה תופעת ההדלפות והחשד של קשטן כלפיו של ידין כאחד המדליפים היו מה ששבר את גב הגמל והובילו להחלטה להעמיד את הקשר לדין בעקבות על האדום שספג בליגה האירופית.

קשטן עם טועמה (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
קשטן עם טועמה (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

בנושא אחר, בעקבות העונש שספגה הפועל בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, ועליו פורסם לראשונה ב-ONE, שערים 4-5 יסגרו במשחק מול הפועל פ"ת ובמועדון הודיעו כי מחזיקי מנוי לשערים אלו יועברו לשבת בשערים 10-11, שערים בהם יושבים בדרך כלל אוהדיה ה"שרופים" של היריבה העירונית מכבי ת"א.

חלוץ הפועל ת"א בעבר וקייזרסלאוטרן בהווה, איתי שכטר, הגיע לבקר באימון הקבוצה וערך מספר מבדקים וריצות.