בבני יהודה קמו הבוקר (חמישי) מרוצים מאוד מעצם ההעפלה לחצי גמר גביע הטוטו לאחר ה-2:4 שהשיגו בהארכה על מכבי נתניה. חניכיו של דרור קשטן רצו מאוד לעלות שלב, לצבור ביטחון להמשך בעקבות התקופה הרעה ובמיוחד לשמח את המועדון וההנהלה.

החלוץ הבולגרי, דיאן חריסטוב, ימשיך להיבחן בקבוצה. המאמן, דרור קשטן, נשאל על השחקן ועל ההתרשמות ממנו ואמר: "אני עוקב אחריו, הוא ימשיך להתאמן אצלנו ונקבל החלטות". לפי מה שנאמר היום בקבוצה, נראה שלא התרשמו מהשחקן ובימים הקרובים ירכזו את כל המאמצים בכדי להביא נבחנים זרים נוספים, הוא צפוי להשתחרר בימים הקרובים.

המגן, איציק עזוז, התייחס לניצחון ואמר: "עשינו ניצחון חשוב כי אנו נמצאים בתקופה לא טובה והיה חשוב לנו מאוד לנצח בכל מחיר. נתניה קבוצה טובה שעשתה לנו חיים קשים והיה משחק חוץ קשה, אני שמח שניצחנו".

עזוז הוסיף: "נתניה קבוצה עיקשת ואני שמח שידינו היתה על העליונה בסוף 120 הדקות. אני חושב שיש לנו מספיק זמן להתאושש עד המשחק מול הפועל רמת גן בשבת. ברור שזה לא הכי אופטימלי לשחק 90 דקות פלוס הארכה שלושה ימים לפני משחק ליגה אבל ננוח ונישן טוב, נאכל טוב ונגיע למשחק במצב הכי טוב שאנחנו יכולים".

היום הקבוצה תערוך אימון נוסף בערב, כחלק ממהכנה למשחק מול הפועל ר"ג.  לאחר מכן, המגנים, עוז ראלי וכפיר אדרי,  יזמינו את כל הקבוצה למסעדת מפגש הסטייק, שם ירצו את עונשם על האירוע בין השניים במהלך האימון לפני כחודש.

חריסטוב אתמול בקופסא. לא הרשים (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
חריסטוב אתמול בקופסא. לא הרשים (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE