שחקני ב"ש חוגגים ניצחון. מרגישים שינוי (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ב"ש חוגגים ניצחון. מרגישים שינוי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בהפועל באר שבע מרגישים שהקבוצה יצאה לדרך חדשה כשהמאמן החדש-ישן, גיא לוי, פתח ברגל ימין את הקדנציה השנייה שלו במועדון עם ניצחון 1:2 במשחק אימון על מ.ס. אשדוד. הקבוצה תשוב מחר לאימונים לקראת המשחק במחזור הבא (שבת17.00, וסרמיל) מול מכבי חיפה.

החלוץ דובב גבאי שפתח בהרכב ואף כבש את שער היתרון במשחק אמר ל-ONE: "זו הרגשה מצוינת, גם אם באמת מדובר רק במשחק אימון. השער שכבשתי יכול להחזיר אותי קצת יותר לעניינים. הפציעה היא לגמרי מאחוריי ואני מאמין שבעזרת השם אני אכבוש עוד הרבה שערים בהמשך העונה".

בהתייחס למאמנו החדש גיא לוי אמר החלוץ: "יש לי היכרות מוקדמת עם גיא מהתקופה שהוא אימן את הנבחרת הצעירה כי הוא זימן אותי לנבחרת בכל התקופה הזו. אני מכיר אותו ויודע מה רמת האימונים שלו ואני מאוד נהנה ובטוח שכל הקבוצה תיהנה".

גבאי הוסיף: "גיא משרה אווירה טובה ורגועה אבל גם בתקופה של ניר (קלינגר) הייתה אווירה טובה. אמנם כל הזמן הזה חיפשו לעשות אווירה של סכסוכים ודיכאון אבל כל הזמן הייתה אווירה מצוינת".

גיא לוי (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
גיא לוי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

לקראת המשחק הקרוב מול מכבי חיפה אמר החלוץ: "תמיד יש סיכוי להוציא נקודות. מדובר ביריבה מאוד קשה אבל אותנו לא מעניין מי היריבה כי יש לנו המון נקודות שפספסנו העונה וצריך להחזיר אותם".

דובב גבאי כובש מול אשדוד. &"מקווה לחזור לעניינים&" (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
דובב גבאי כובש מול אשדוד. &"מקווה לחזור לעניינים&" (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בהתייחס להצטרפותו של השוער אוהד לויטה אמר גבאי: "אני מאמין שהוא אחלה שוער ואחלה בן אדם. אני חושב שהוא יכול לעזור לנו ואני מאחל לו שיעזור לנו ושיהיה לו רק בהצלחה".

אוהד לויטה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אוהד לויטה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

השוער מארצ'ין צבאיי קיבל הודעה שהוא אינו נמצא בתוכניות של הקבוצה בעקבות החתמתו של אוהד לויטה והצדדים ידונו בהמשך השבוע על סידור כספי שיאפשר פרידה. הבלם איבן גארידו שהרשים את גיא לוי צפוי לחתום במועדון באמצעות סוכנו מאיר ריפמן.