ברקת וקלינגר. מנסים לאושש את המערכת (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ברקת וקלינגר. מנסים לאושש את המערכת (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בהפועל באר שבע מנסים להתאושש משלושת ההפסדים הרצופים בליגה וכבר מסתכלים קדימה לעבר המשחק בשבת (19.30, וסרמיל) מול הפועל ניר רמת השרון. כל מי שנכנס הבוקר בשערי המועדון יכול היה להבחין בתחושות הקשות שאופפות את המאמן ניר קלינגר ואת שחקניו.

כמידי יום רביעי, הגיעה הבעלים אלונה ברקת למועדון ואספה את השחקנים לשיחה במהלכה ניסתה להחדיר בהם מוטיבציה: "אני רוצה לראות לחימה. קחו מנהיגות על המגרש ומי שצריך להנהיג שיעשה זאת על מנת להרים את הקבוצה למעלה וכדי שנצא מהמצב אליו נקלענו".

קלינגר התייחס גם הוא למשחקים האחרונים ואמר: "המשחק בעכו היה פחות טוב מבין השלושה, אבל אני מייחס לכך את הספיגה המוקדמת וההרחקה המוקדמת. אנחנו יודעים את דרכינו ומבינים שזו פתיחה לא טובה, אבל זו רק פתיחה".

קלינגר התייחס לעובדה שבסגל הקבוצה מול עכו לא היו שחקני בית צעירים שעלו ממחלקת הנוער ואמר: "חלק מהצעירים לא היו בסגל מסיבות של פציעות, חלק מהם בגלל מחלות וחלק כיוון ששיחקו יומיים לפני זה בנוער".

קלינגר הוסיף: "אני לא חושב שצריך לבדוק את הצעירים לפי תעודת זהות, אם הם נולדו בבאר שבע בנצרת או בחיפה. אנחנו משלבים צעירים כמו גביש, דוידזאדה, נאסר ומלכה עוד מהעונה שעברה וצריך להיות שקול ומתודי בשיתוף הצעירים. בסוף העונה אני מקווה שנוכל לעמוד במטרות גם מבחינת קידום השחקנים הצעירים וגם מבחינת מיקום בטבלה".

בהתייחס למשחק הקריטי מול עירוני רמה"ש אמר המאמן: "מבחינתנו לפחות כל משחק אפשר להגיד שזה קרב תחתית כי זה המקום שאנחנו נמצאים בו לצערי. אין דרך אחרת מאשר להשאיר את הנקודות בבית ואני מרגיש שהשחקנים הבינו את מה שקרה בעכו בניגוד לשני המשחקים הראשונים".

לקלינגר מצפה כאב ראש לא קטן בחוד ההתקפה כיוון שעידו אקסברד ייעדר בגלל ההרחקה במשחק הקודם ודובב גבאי אינו כשיר למשחק שלם. בהתייחס לכך אמר המאמן: "זה לא אידיאלי מבחינתנו אבל אני אף פעם לא מדבר על אלה שלא נמצאים ויש לנו מספיק כלים להגיע בראש מורם ולשחק בצורה גאה והפוך ממה שעשינו בעכו".

ב&"ש באימון (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
ב&"ש באימון (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

הקפטן אביתר אילוז צפוי לשוב להרכב הקבוצה בשבת מול רמת השרון. ראיין אדלי נמצא לראשונה העונה בתמונת ההרכב הראשון ועשוי להיות מועדף על חשבונו של אמג'ד סולימאן.