שמעון אבוחצירא. עובר טיפולים בברכו (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שמעון אבוחצירא. רק שב מפציעה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

עירוני קרית שמונה המשיכה היום (חמישי) את הכנותיה לקראת המפגש המסקרן בשבת מול בית"ר ירושלים. הבוקר שב לאימונים הבלם סלאח חסארמה שערך אימון אישי על מנת להוריד מהעומס ממנו סובל. לעומתו, עדיין לא ברורה התמונה לגבי כשירותו של איתן טיבי הסובל ממתיחה ונעדר גם מול מכבי חיפה.

בקריה קוראים לאוהדים להגיע לתמוך במשחק החשוב בשבת: "זה משחק שיכול לתת לנו את המקום השלישי שאנחנו כל כך רוצים, מקווים ומאמינים שהקהל יגיע לתמוך ולסייע לנו במאבק למרות שהמשחק יתקיים בשעה מוקדמת", ציינו שחקנים בקבוצה בעיקר בשל מה שקרה במשחק הבית האחרון.

כזכור, קרית שמונה אירחה את באר שבע לפני כשבוע וחצי לראשונה העונה לפני יציאת השבת ואוהדים רבים לא הגיעו למשחק כיוון שחלק לא מבוטל מאוהדי הקבוצה שומרי שבת. הפעם מאמינים במועדון כי לאור חשיבות המשחק במאבק על המקום השלישי וניסיונה של בית"ר לחמוק מהפלייאוף התחתון, יובילו לכך שיגיע קהל רב.

בשל חסרונו של ברק בדש, שאובחן כסובל מקרע חלקי בשריר האחורי, צפוי למאמן רן בן שמעון ספסל קצר ולא מן הנמנע כי לסגל יוקפצו שחקנים מקבוצת הנוער.

אופציה נוספת שבוחנים בקריה היא הכללתו של החלוץ שמעון אבוחצירא בסגל  וזאת למרות שהחלוץ רק לאחרונה שב לאימונים מלאים לאחר חודש וחצי בהם נעדר בשל פציעה. בתוך כך בקריה מקווים כי בדש יצליח לשוב לשחק עוד העונה למרות שתקופת ההחלמה של פציעתו הינה עד לתום העונה.