הקשר הארגנטיני, דריו פרננדס, נחת היום (רביעי) בברלין ואם יספיק להגיע עד העיירה באד מלנטה, יחבור השחקן לחבריו בבית"ר ירושלים וייטול חלק באימון הערב שמתכנן המאמן, אורי מלמיליאן. גם היו"ר, איציק קורנפיין, נחת בגרמניה ויגיע למלון של בית"ר, שם ישהה עם הקבוצה בימים הקרובים.

הנבחנים שזומנו למחנה האימונים של בית"ר יגיעו מחר ובקבוצה יודעים שאם המצב הכלכלי לא ישתנה, לא תוכל להחתים להחתים אף שחקן זר. "אני מאמין ומקווה שנוכל להביא רכש", אמר מלמיליאן ל-ONE כשהתייחס לסוגיית הנבחנים שיגיעו למחנה. "מלבד הנבחנים יש את דריו פרננדס, אני מקווה שהוא יסגור בקבוצה כי אנחנו יודעים מה הכח שלו עבור בית"ר ירושלים", הוסיף המאמן.

במקביל לניסיון למצוא פיתרון לחוזהו של פרננדס ולהגיע איתו להסכמה על קיצוץ משמעותי בחוזהו, בקבוצה ממשיכים לבדוק האם יש קבוצות שמעוניינות בקשר הארגנטיני.

בתוך כך, ביום שישי מצפה לבית"ר משחק אימון נוסף באותו המגרש בו התקיים המשחק מול יוטין 08.

אחרי ה-0:5 על הקבוצה מהליגה השלישית בגרמניה, קיבלו היום שחקני בית"ר חצי יום חופש אותו ניצלו להסתובב בעיר קיאל שנמצאת במרחק של 40 ק"מ מהעיירה באד מלנטה, בה מקיימת הקבוצה את מחנה האימונים. השחקנים, שמיום ראשון עבדו קשה באימוני כושר מפרכים אותם מעביר מאמן הכושר יוסי קקון, זכו ליהנות מעיר הנמל קיאל. "נחמד לשבור את השיגרה, אבל בקרוב נחזור לעבוד במלוא המרץ", אמר עידן טל.

מלמיליאן, היום עם שקיות השופינג (גיא בן זיו)
מלמיליאן, היום עם שקיות השופינג (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בעניין אחר שמעורר הדים בקרב אוהדי בית"ר ירושלים: עמותת האוהדים ששמה לה למטרה להיות שותפה (20% ע"י גיוס של 1,000 ש"ח מ-2,000 אוהדים) בקבוצת הניהול, ממשיכה לקרום עור וגידים וההשקה מתוכננת לאחר תשעה באב.

עידן טל והרוש בבית קפה. &
עידן טל והרוש בבית קפה. &" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

המהלך שנעשה באישורו ותמיכתו של איציק קורנפיין כבר מעורר עניין רב בקרב האוהדים בבירה אשר בטוחים שהפעם המהלך יצליח. הרישום לעמותה יתבצע באמצעות אתר ייעודי שמוקם בימים אלו, במקביל נציגי העמותה פנו להנהלת המועדון בבקשה שתקצה מנויים מוזלים לחברי העמותה.

ראובן, גרשון, הרוש ואיילי. צ´ופר אחרי ה-0:5 על יוטן (גיא בן זיו)
ראובן, גרשון, הרוש ואיילי. צ´ופר אחרי ה-0:5 על יוטן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
ערן לוי וחן עזריאל (גיא בן זיו)
ערן לוי וחן עזריאל (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
עידן טל והרוש מבסוטים (גיא בן זיו)
עידן טל והרוש מבסוטים (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
אריאל הרוש (גיא בן זיו)
אריאל הרוש (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE