עמוס לוזון. טענות קשות לשופטים (יניב גונן)
עמוס לוזון: "שתקתי, ולא עוד" (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

הבלאגן בעסקת העברתו של עומר דמארי ממכבי פ"ת להפועל ת"א עולה מדרגה. ולאחר שבעקבות תלונת אחד מבעלי הפועל ת"א, מוני הראל, במשטרה, צוטט גורם משטרתי האומר כי המשטרה חוקרת חשד לחוזים כפולים בעסקה, נשיא מכבי פ"ת, עמוס לוזון, החליט לשים סוף לשמועות וסיפר את גרסתו לפרשה בראיון ל-ONE.

כפי שפורסם אתמול  ב-ONE, התעוררו קשיים נוספים בעסקה לאחר שהחוזה שהחזיר מוני הראל לעמוס לוזון, לא תאם את החוזה המקורי שחתם לוזון מול טביב.

זאת, בעוד אנשי הראל טענו כי זה החוזה שהועבר להם מנציגו של טביב, דורון אוסידון, שמצידו טען כי הוא העביר לאנשי הראל את החוזה המקורי ושאם שונו בו סעיפים זה אך ורק על ידיהם.

"עד היום שתקתי וזה מספיק", אמר לוזון ל-ONE והמשיך: "בין עמוס לוזון לבין אלי טביב נחתם חוזה אחד בלבד בתאריך 30.6, זה החוזה היחיד שיש. עמוס לוזון ו/או מכבי פ"ת מעולם לא חתמו על שום חוזה מעבר לחוזה שנחתם מול אלי טביב ובין עמוס לוזון. כל שאר השטויות והספין התקשורתי שעושה מוני הראל בתקשורת, וכל פעם שהוא הולך למשטרה ומגיש שם תלונות שווא, הכל נועד כדי ליצור ספין תקשורתי לפני הדיון המשפטי שהולך להתקיים ביום שני".

מוני הראל (מור שאולי)
מוני הראל. עמוס לוזון: &"(מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

"מוני הראל גורם נזק להפועל ת"א, למכבי פ"ת, לעומר דמארי ולעמוס לוזון", אמר לוזון, "לאחר שתסתיים הסאגה אנחנו נתבע אותו על הגשת תלונות שקריות למשטרה. כל המטרה של מוני הראל זה ליצור ספין תקשורתי ולבוא עם איזושהי אג'נדה לדיון המשפטי בכדי להראות לשופטת שכביכול אלי טביב עושה מעשה הונאה ונוכלות בהפועל ת"א, כאשר בפועל מי שגורם נזק להפועל ת"א זה מוני הראל בלבד". הוסיף נשיא המלאבסים.


לוזון המשיך לירות לכל הכיוונים: "עומר דמארי עבר להפועל ת"א וחתם על הסכם בקרה שעליו עד היום לא חתם מוני הראל. השחקן מתאמן בהפועל ת"א ומכבי פ"ת לא קיבלה שקל והפועל לא שילמה שקל למרות שהשחקן נמצא אצלם כבר כמעט שבועיים".

האם העסקה פוצצה? על כך אמר לוזון: "שום דבר לא התפוצץ. מכיוון שחתמתי הסכם עם אלי טביב שהוא הבעלים האחד והיחיד של הפועל ת"א, אין שום סיבה שזה יתפוצץ. ביום רביעי אנחנו מקווים שהשופטת תסיים את הסאגה, מוני הראל לא יהיה הבעלים של הפועל ת"א ואלי טביב יכבד את ההסכם שהוא חתם עליו. כך, עומר יהיה שחקן הפועל ת"א".

עומר דמארי. האם יהיה סוף לסאגה? (יוסי ציפקיס)
עומר דמארי. האם יהיה סוף לסאגה? (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

על הטענות לפיהן ניסו הצדדים להכניס לחוזה סעיפים המאפשרים ללוזון להחזיר את דמארי למכבי פ"ת אחרי שלוש שנים או למכור אותו במחיר שבו הוא יחפוץ, הגיב נשיא מכבי פ"ת: "זו גם המצאה שלו ועוד שקר של מוני הראל, עוד ספין תקשורתי שלו כדי להראות לקהל למה הוא לא חותם, זה שקר וכזב".

במשפחת הראל סירבו להגיב.