הברפלד. צפוי להיות מוכן למשחק מול מכבי (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
הברפלד. צפוי להיות מוכן למשחק מול מכבי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

שבוע שקט עבר על הפועל ראשל״צ, שרשמה בשבת האחרונה את ניצחונה השני העונה ושמרה על מאזן מושלם. כעת מוצאת את עצמה העולה החדשה בחבורת הצמרת לקראת המשחק הביתי המסקרן בשבוע הבא מול המוליכה, מכבי ת״א, שגם לה שש נקודות מלאות.

כזכור, לפני משחק הפתיחה של העונה מול בני סכנין אישרה המשטרה באופן זמני לקיים את המשחק באיצטדיון ״הברפלד״, זאת בשל אי הימצאותן של מצלמות אבטחה המותאמות לתקן הנדרש ביציע המזרחי. מאז עומלים אנשי התחזוקה בראשותו של עמוס מסיקה, זאת על מנת לעמוד בדרישות בכדי שיוכלו לפתוח את היציע לטובת אוהדיה הרבים של מכבי ת״א. ככל הנראה כבר ביום ראשון יושלמו העבודות והמגרש יאושר.

אתמול קיימו הכתומים משחק אימון מול הפועל קטמון מליגה א׳ שהסתיים בניצחון חניכיו של ניסן יחזקאל בתוצאה 1:3 שהמשיכה את הרצף הטוב של הקבוצה במשחקי ההכנה ובליגה. 

לקבוצה מעיר היין הבקיעו  אסף כהן, ריף מסיקה וינון ברדה. החלוץ שב לשחק לאחר תקופה ארוכה בה נעדר מאימונים בשל פציעה  מסיום העונה שעברה, אז חגג עם חבריו את העליה לליגת העל.

בכך הופך ברדה לאופציה נוספת שקיימת לניסן יחזקאל בחוד ההתקפה מלבדם של דייויד גומז, סינדו דוסו ואסף כהן. ינון ברדה התייחס לחזרתו: ״אני מאוד שמח לחזור ולשחק ומקווה להביא יכולת טובה למשחקי הליגה. אני מייחל לעונה טובה ונטולת פציעות שתעבור עליי ועל הקבוצה״.

ינון ברדה. תוספת כוח לחוד של ראשון לציון (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ינון ברדה. תוספת כוח לחוד של ראשון לציון (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE