בן בסט והחברים במסיבת הפרידה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בן בסט והחברים במסיבת הפרידה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חלוץ הרכש של ברסט, עדן בן בסט, ימריא ביום שני לקבוצתו החדשה שתפתח בשבוע הבא את אימוניה ותחל בהכנות לקראת פתיחת הליגה הצרפתית.

החלוץ שכיכב בעונה האחרונה בהפועל חיפה וכבש 18 שערים בליגה, קיים מסיבת פרידה מחבריו הקרובים ושחקני הקבוצה. בין אלו מהפועל חיפה שהגיעו היו אושרי רואש, אייל טרטצקי, גל אראל, שרון לוי, יוסי דורה ואסי בלדוט שככל הנראה ישחק בעונה הקרובה בבני יהודה.

בין יתר האורחים ניתן היה לראות את מאמן בני סכנין, שלומי דורה, שאימן את בן בסט בשורות האדומים מהכרמל. בן בסט היה נרגש ואמר: "אני מתארגן לקראת הנסיעה, זה מתקרב ובא. אני נרגש מאוד לראות את כל החברים שלי באים להיפרד, בטוח אתגעגע. ביום שני אצא לדרך חדשה".

החלוץ המצטיין יצטרף למחנה האימון של קבוצתו. מי שאמור למלא את החלל שהשאיר בן בסט הוא משה ביטון שפרטי העסקתו סוכמו כמעט באופן מלא. גם הקשר האחורי, ליאור ז'אן שסיכם מחכה לשחרור שלו ממכבי ת"א.

בן בסט עם שלומי ויוסי דורה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בן בסט עם שלומי ויוסי דורה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

עם שחקני הבית יש התקדמות אבל אין חתימות. מדובר באושרי רואש שאמור השנה להיות הבלם המוביל של הקבוצה. הקשר, יוסי דורה אמור לחתום על החוזה לשלוש השנים הקרובות וגם יתר השחקנים מבית שאמורים להיות משודרגים דוגמת רן אבוקרט והישאם כיוואן עוד לא חתמו. להפועל חיפה אין בשלב זה מגרש אימונים להתחיל בו את העונה והקבוצה שתחל בשבוע הבא את האימונים תתאמן ככל הנראה בקרית חיים.

בן בסט (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בן בסט (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE
שלומי דורה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE
בן בסט (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בן בסט עושה חיים, רגע לפני היציאה לברסט (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE