נבו מזרחי והחברים. בקרוב באירופה ? (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
נבו מזרחי והחברים. בקרוב באירופה ? (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

העונה המצוינת של מ.ס. אשדוד נותנת את אותותיה כשכבר בחודש ינואר מתחילים בקבוצה לחשוב על העונה הבאה. אמנם בעיר הנמל לא מזכירים את המילה אליפות אבל במועדון כבר החלו בהכנות לקראת השתתפות אפשרית במפעלים האירופיים.

כזכור, הקבוצות צריכות להשלים את הרישום הראשוני עד ה-31 במארס ובעיר כבר החלו לבדוק את עלויות השימוש במגרשים שונים בישראל. אצטדיון ה-י"א אינו עומד בתקנים האירופיים ולכן במועדון יצטרכו לרשום מגרש ביתי חלופי, אם וכאשר הקבוצה תתברג במפעלים האירופיים.

נכון לעכשיו בלומפילד ואצטדיון 'המושבה' הוזכרו כמועמדים, אך כיוון שהאצטדיון ביפו נכנס לשיפוצים מיד עם סיום העונה הנוכחית נראה שהמגרש החדש במלאבס הוא האופציה המועדפת על אנשי אשדוד, כמובן בכפוף לעלויות השונות.

כזכור, ההופעה האחרונה של אשדוד באירופה הייתה לפני שבע שנים ואת משחקיה הביתיים היא אירחה באצטדיון בלומפילד. יוסי מזרחי היה גם אז מאמן הקבוצה שהודחה על ידי דומז'אלה הסלובנית בשערי חוץ.

בתוך כך, הקשר תמיר כחלון יהיה בסגל למשחק בשבת (טדי, 20:00) מול בית"ר ירושלים כשבמועדון העבירו את טופס השחרור שלו להתאחדות. כחלון שהושאל ממכבי ת"א לאחר ששיחק בחצי העונה האחרונה בקראקוביה הפולנית צפוי לערוך הופעת בכורה במשחק.

בנוסף הקשר הצעיר עדן בטיט הושאל עד סיום העונה להכח עמידר רמת גן מהליגה הלאומית. בטיט מצטרף לנבו מזרחי שהושאל לבית"ר ת"א/רמלה וגם לעידן שדה שהחל היום בהתרשמות אצל ניר קלינגר וקבוצתו החדשה פראלימני. שחקן נוסף שצפוי לעזוב הוא החלוץ הצעיר טימור אביטן.

תמיר כחלון (יגאל ברמן) (ONE) (öéìåí: מערכת ONE)
תמיר כחלון (יגאל ברמן) (ONE) | öéìåí: מערכת ONE