דוד: "מאמינים ביכולת של הצעירים" (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
דוד: "מאמינים ביכולת של הצעירים" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

כשעל הפרק ההכנות לקראת המשחק החשוב מול בית"ר ירושלים בליגה, שבה היום (רביעי) מכבי פתח תקווה להתאמן, לאחר ששחקני הקבוצה זכו ליום חופש ולהתאוששות ממשחק ההפסד למכבי חיפה ביום ראשון האחרון, 3:1.

במועדון ממלאבס מייחסים חשיבות רבה מאוד למשחק מול חניכיו של אורי מלמיליאן, בעיקר לאור העבודה שהקבוצה מגיעה לאחר שני הפסדים רצופים ועדיין לא הצליחה להשיג את הניצחון הראשון שלה בסיבוב השני.

היכולת של השוער, רובי לבקוביץ', וכן של המגן, חגי גולדנברג, במשחק האחרון מול מכבי חיפה לא יוביל להדחתם מההרכב ובקבוצה טוענים כי ימשיכו להעניק להם גיבוי מלא וכי הם סומכים על היכולת שלהם.

המאמן פרדי דוד עצמו אמר ל-ONE בנושא: "אנחנו מאמינים שיכולתם של שני השחקנים הצעירים והטובים הללו, ובמכבי פתח תקווה לא תולים אף שחקן אחרי שהוא עושה טעות, הם ימשיכו לקבל את חולצת ההרכב ואנחנו נעניק להם גיבוי מלא".

האווירה באימון של הפתח תקוואים היתה מצויינת, כאשר פרדי דוד ושחקניו כבר מסתכלים קדימה ומניחים מאחור את התוצאות האחרונות. הבלם, ניצן דמארי, שסובל כבר תקופה ארוכה מכאבים עזים בכף רגלו, קיבל זריקת קורטיזון בניסיון לזרז את תהליך ההחלמה שלו. הבלם הוא ערך אימון ריצה בלבד ובקבוצה מקווים כי יהיה כשיר למשחק מול בית"ר.

אחיו של הבלם, החלוץ עומר דמארי, שב לאימונים מלאים וצפוי לתפוס מחדש את מקומו בהרכב הקבוצה בשבת. עם הקבוצה התאמן חלוץ קבוצת הנוער, דרור דגו, שבפתח תקווה בונים עליו רבות לשנים הבאות וכבר מתחילים להכשירו על ידי אימונים עם הקבוצה הבוגרת.

מי שנעדרו מהאימון, הם המגן חגי גולדברג והקשר מרואן קבהא, שנמצאים עם הנבחרת הצעירה של גיא לוזון ויחזרו לאימונים ביום חמישי.