מכבי ת"א המשיכה הערב (שלישי) את פתיחת העונה הנהדרת שלה והשיגה ניצחון נוסף, 0:2 על הפועל ר"ג בגביע הטוטו והכל אל מול עיניו הבוחנות של הבעלים, מיץ' גולדהאר, שנחת במפתיע בישראל והגיע לבלומפילד על מנת לצפות במשחק.

הרכש החדש, איביצה אילייב, כבש את שערו השני בקבוצה כשסובב כדור חופשי מ-25 מטרים הישר לחיבורים. יוסי שבחון קינח עם שער בתוספת הזמן. הצהובים שטרם הפסידו העונה, סיימו את שלב הבתים של המפעל במקום הראשון בדרך לרבע הגמר. 

"אנחנו מחנכים את השחקנים שלנו בכל משחק לתחרותיות", אמר ל-ONE המאמן המנצח, אבי נמני. "אני שמח שניצחנו את המשחק, זה חשוב מאוד לתת לשחקנים שלא משחקים בדרך כלל את הדקות שלהם ולשחקנים אחרים את היכולת לשמור על כושר משחק. אנחנו באים לכל משחק ברצינות ובמטרה לנצח אותו".

הבלם, ליאור ג'אן, שהחמיץ הזדמנות טובה במחצית הראשונה והוחלף כעבור 45 דקות הוסיף: "בסך הכול אנחנו מתאמנים כל הקיץ יחד, זה נראה טוב וזה מרגיש טוב".

אבי נמני מבסוט. מכבי טרם נוצחה העונה (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
אבי נמני מבסוט. מכבי טרם נוצחה העונה (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו באים לנצח כל משחק ואני שמח ששיתוף הפעולה בין הקו האחורי מוצלח ואנחנו לא סופגים הרבה שערים", הוסיף. 

מיץ גולדהאר. בינתיים ראה רק ניצחונות (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
מיץ גולדהאר. בינתיים ראה רק ניצחונות (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

עומר פרץ ומור גולן הושעו בר"ג. יובל נעים: "הם ישלמו"
מאמן הפועל רמת גן, יובל נעים, צפה במשחק מיציע הכבוד בצוותא עם הבעלים ירון קוריס ולא אהב, בלשון המעטה, את היכולת שהציגו חניכיו.

בעקבות התצוגה הדלה, נעים וקוריס קיבלו החלטה להשעות את עומר פרץ ומור גולן עד להודעה חדשה. "מה שראינו היום זה לא משחק כדורגל מצד הפועל רמת גן", אמר נעים הזועם.

אילייב (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
איביצה אילייב. רכש מרשים של הצהובים (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

"אני לא מקבל את זה. שחקנים לא התאמצו ולא רצו. לא ראינו שום מהלך חיובי מהקבוצה וכבר הערב שני שחקנים יושעו. אני לא יכול להסביר מה הסיבה שהם שיחקו ככה אבל הם הראו חוסר אכפתיות", הוסיף המאמן שניהל את המשחק מהיציע בגין עונש הרחקה שספג מבית הדין של ההתאחדות לכדורגל.

נעים המשיך: "אולי הם לא מנהלים חיים ספורטיבים והם ישלמו על כך. אני לא רואה שום סיבה שניראה כך. זה בטח לא יספיק לנו לליגת העל וגם לא לליגה השניה".

יובל נעים (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי מכבי (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

מעבר לכך בהפועל רמת גן סירבו להתראיין. השחקנים הסתגרו בחדר ההלבשה והבעלים ירון קוריס הבהיר שהוא לא מוכן לראות משחק כזה שוב.