ערב ההמראה לאיסטנבול, ערכה מכבי ת"א את האימון האחרון בישראל. לאחר שאתמול הביעו שביעות רצון מחזרתם של גיא חיימוב ושל אלירן עטר לאימונים, הגיעו חדשות לא טובות מכיוונו של מושיקו לוגסי האחרון נטש את האימון אחרי שמתח את שריר התאומים וזכה לטיפולים. לוגסי ירד מהדשא כשהוא מדדה, ועקב זאת יישאר בארץ ויחמיץ את המשחק בטורקיה. במכבי יעשו את מירב המאמצים להכשיר את אלירן עטר, שערך אימון ריצה בלבד.

שחקן נוסף שזכה לטיפולים הוא החלוץ הסנגלי מוסא קונאטה, שחזר היום משוויץ, שם הומתק עונשו בבית הדין של אופ"א מהרחקה לשלושה משחקים לשני משחקים ומשחק אחד על תנאי. קונאטה, שנפצע ברגלו בדקות הסיום של המשחק מול ראשל"צ בשבת (0:2), מטופל גם הוא ע"י הצוות הרפואי.

לאחר התרגול שערך מוטי איווניר, קשה לדעת איך ייראה ההרכב. המאמן תירגל משחקון בין קבוצה של תשעה שחקנים לקבוצה של שמונה. בקבוצה שלבשה את הגופיות הסגולות שיחקו במרכז ההגנה סאבו פאביצ'ביץ' וניבאלדו, עומר ורד כמגן ימני ושרן ייני כשמאל. בקישור שיחקו האריס מדוניאנין, רפי דהן, אלי זיזוב ומונס דאבור, ובחוד ההתקפה שיחק קולאוטי.

בקבוצה שלבשה את הגופיות הצהובות שיחקו במרכז ההגנה יואב זיו, תום מנשרוב, רוברט פונצ'ץ ורחמים צ'קול. בקישור שיחקו דור מיכה, גל אלברמן, דיא סבע, ובחוד ההתקפה תורגל ברק יצחקי. מטרת התרגול הייתה לתרגל לחץ בכל המערכים, אם כי ניתן לראות מגמה על פיה פאביצ'ביץ' וניבאלדו יפתחו במרכז ההגנה. בחוד ההתפקה, הרבה תלוי בכשירותו של עטר, ובמערך בו יבחר לפתוח מוטי איווניר: מערך עם שני חלוצים או חלוץ אחד. בקישור נראה שמדוניאנין ורפי דהן יהיו אלה שיפתחו. 

לוגסי. שבוע עמוס פציעות אצל הצהובים (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
לוגסי. שבוע עמוס פציעות אצל הצהובים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מיד אחרי האימון תצא הקבוצה לבית מלון בו תשהה הלילה, ובבוקר תצא אל שדה התעופה לקראת ההמראה לאיסטנבול. חלק מנציגי הקבוצה כבר נחתו בטורקיה, בצוותא עם מספר מאבטחים. הבעלים מיץ' גולדהאר צפוי להגיע גם הוא למשחק על אף המתיחות בין ישראל לטורקיה. שחקן בקבוצה אמר לקראת הנסיעה: “הראש שלנו בכדורגל, את האבטחה נשאיר למי שממונה על כך".