יוסי אבוקסיס צפוי לאמן בדרבי התל אביבי (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אבוקסיס וגוטמן. "בודקים אופציות לחיזוק" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הפועל תל-אביב לא חיכתה לקיזוז ועלתה למקום הראשון לאחר איבוד הנקודות של מכבי חיפה מול הפועל ב"ש והניצחון 1:4 על הפועל עכו. מנגד, ספגו האדומים מכה בדמות פציעתו החוזרת של איתי שכטר, שככל הנראה גמרה לו את העונה.

שכטר נפל כבר בדקה השניה ברחבה לאחר תיקול עם גבע ברקאי ופרק את כתפו פריקה חוזרת. הצוות הרפואי במקום לא הצליח להחזיר לו את הכתף למקומה ורק בבית החולים היא הוחזרה.

עוזר מאמן הפועל תל-אביב, יוסי אבוקסיס, התראיין לתכנית הספורט של רדיו ללא הפסקה שיתוף ONE ונתן את הזווית של האדומים לפציעה הקשה של החלוץ.

מה מצבו של איתי שכטר?
"ככל הנראה הוא גמר את העונה. זה עצוב מאוד. הוא אחד השחקנים הכי משמעותיים שיש לנו בקבוצה. זו מכה חזקה. חוץ מזה ששכטר שחקן, הוא שמח בחדר הלבשה ומאוד אוהבים אותו, זה גם חשוב מאוד בכדורגל".

הפציעה של שכטר פוגעת כמובן ביציאה של החלוץ לשחק באירופה. על הפרק היתה הצעה של קייבו לרכוש חצי מכרטיס השחקן שלו.

הוא עשה טעות שהוא לא עבר לאירופה כשהיתה לו הצעה?
"אני עדיין חושב שהוא שווה קבוצה יותר טובה מקייבו. הוא יכול לשחק בגרמניה או באנגליה. קייבו הציעה לקנות חצי מהכרטיס, זה לא טוב להפועל תל-אביב. אני חושב שהדבר הכי נכון שלו היה לסיים פה את העונה. הדבר הכי נכון שלו לצאת בסוף העונה. הפציעות זה חלק מהכדורגל, אין מה לעשות. נקווה לראות אותו כמה שיותר מהר".

הסיכויים בלי שכטר לזכות באליפות יורדים?
"כמובן שבלעדיו יהיה יותר קשה לזכות באליפות".

איתי שכטר יורד פצוע. אבוקסיס: &" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
איתי שכטר יורד פצוע. אבוקסיס: &" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

תבקשו מהבעלים מחליף לשכטר?
"אני חושב שיהיה קשה מאוד להביא חלוץ, במיוחד בינואר. החלטנו לא לשחרר את ויקטור מרעי לבני יהודה. אם נצליח להביא משהו מיוחד שישדרג את הפועל, נביא. לא נביא סתם חלוץ בשביל הסגל. ערן זהבי יכול לשחק גם כחלוץ שני. אנחנו בודקים אופציות לעמדת הבלם והמגן הימני ועכשיו גם לחלק ההתקפי".

מה עם דני בונדר?
"אין לי ספק שהוא ישאר בהפועל תל-אביב עד סוף העונה".