ניר קלינגר לפני ההמראה לפולין (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
ניר קלינגר לפני ההמראה לפולין (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

הפועל באר-שבע המריאה הלילה (בין חמישי לשישי) למחנה אימונים של 12 ימים בעיירה אופלניצה שבפולין. במסגרת המחנה תקיים הקבוצה ארבעה משחקי אימון מול ז'לגיריס וילנה, ל.ק.ס לודז', ז'גלבייה ליובין וא.א.ל. לימאסול.

החלוץ עידו אקסברד מהפועל פתח-תקווה קרוב לסיכום במועדון והמגעים עימו יימשכו ביומיים הקרובים. אם יחתום, יצטרף החלוץ בן ה-22 למחנה באיחור של מספר ימים. בהתייחס למועמדותו אמר המאמן ניר קלינגר: "עידו הוא כיוון ויכול להיות שזה יקרה מחר, אבל אם לא יקרה מחר או מחרתיים, אז נמשיך הלאה".

בהתייחס לסיכויים של החלוץ הפולני דוד יאנצ'יק להצטרף, אמר המאמן: "כדאי שנתקוף בכל החזיתות כי אנחנו לא מחכים לשחקן זה או אחר, אבל אם ייסגר העניין עם עידו, זה יפנה לנו משבצת זר במקום אחר".

בהתייחס למטרות של הקבוצה מהמחנה, אמר המאמן: "זה זמן של גיבוש וליטושים אחרונים. התמקדנו השנה במשחקי אימון מול קבוצות חזקות וזה ייתן לנו קנה מידה מצויין כדי שיהיה לנו זמן לתקן עד הליגה. אם יש תקלות, עדיף לעלות עליהן לפני ש'עולים על הכביש' וזו הדרך הנכונה. הגיע הזמן להתמודד עם קשיים וקבוצות ברמה הכי גבוהה שיש כי התוצאות במשחקים האלה הן פחות חשובות".

הבלם אבי יחיאל שמתחיל את עונתו השניה במועדון, הוסיף: "יש שינוי מאוד גדול בסגל השחקנים וזה מאוד מורגש, אבל שינויים זה דבר מרענן וטוב בגלל החבר'ה הצעירים".

אבי יחיאל (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
אבי יחיאל (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בהתייחס לכך שהוא אחד השחקנים הוותיקים בקבוצה, ענה הבלם בהומור: "הפכתי להכי מבוגר בהפרש ניכר, יש לזה צדדים טובים שאני מתכוון לנצל וזה אומר שאני לא אסחוב תיקים ושערים, שזה דבר טוב".

בהתייחס למטרות של הקבוצה בעונה הקרובה, אמר יחיאל: "אנחנו רוצים להיות בחלק העליון ולנצח יותר משחקים מהעונה שעברה. נראה לאן זה יוביל אותנו בסוף".

ראיין אדלי (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
ראיין אדלי (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE