מספר שעות לאחר התצוגה החלשה של שחקני הפועל תל-אביב בהפסד 4:2 להפועל קרית שמונה בבלומפילד והאדומים עדיין בהלם. היכולת, החולשה ואפילו חוסר הלחימה של חלק מהשחקנים פשוט הוציאה מהכלים גורמים בקבוצה שלא מתכוונים לשבת בשקט על היכולת החלשה של האדומים. בהנהלת הקבוצה נוטים לקנוס את אביחי ידין וערן זהבי על שביתתם לפני מספר ימים, אך החלטה סופית בנושא עוד לא התקבלה.

כזכור, השניים מחו על כך שלא נסגרו תנאיהם והם לא חתמו על החוזה החדש שהובטח להם ובתגובה לכך לא התאמנו עם הקבוצה בשני אימונים. בהנהלה לא אהבו זאת ולאחר התצוגה החלשה של השניים מול קרית שמונה, נוטים לקנוס אותם. גם הקהל האדום, שזהבי וידין הם מהאהודים עליו, הגיב בשריקות ליכולת החלשה של השניים נגד קרית שמונה.

בנוסף, הבוסים שוקלים לציין בפני אלי גוטמן שעונש ראוי עשוי להיות גם שליחתם של השניים ליציע במשחק ליגת האלופות מול ליון ביום רביעי. גורם בקבוצה ציין: "צריך לחשוב טוב אם מגיע להם לשחק בצ'מפיונס. אם גוטמן שולח אותם ליציע, הוא משחק עם רוקי ואבוטבול או אפילו עם שבחון בקישור האחורי, נותן דקות משחק לסלים טועמה – ויוצא גדול".

עוד הוסיף הגורם: "צריך לשדר לשחקנים שיש כאן סדר, וכל 'פאלטה' הכי קטנה, הם ישלמו ובמזומן". מנהל הקבוצה מורדי דדון צפוי לקבל גב על מנת להשליט סדר ומשמעת בקרב השחקנים.

מעמדו של אלי גוטמן יציב בקבוצה, אך המאמן ספג קללות רבות ברוב שלבי המשחק מהאוהדים שיושבים מעל הספסל של הפועל ת"א. מי שניסה להרגיע את אותם אוהדים, היה דווקא הבעלים אלי טביב שישב בסמוך למקום. האוהדים גם מחו על כך ששי אבוטבול לא התלבש למרות שהיה טוב מול הפועל עכו ומול זלצבורג בבלומפילד, ולא חסכו קללות מהמאמן, על רקע הנושא הזה.

זהבי עם בן דיין ובונדר. ישלם מחיר? (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
זהבי עם בן דיין ובונדר. ישלם מחיר? (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

אין ספק שככל שהזמן עובר, אלי טביב זוכה למניות בקרב אוהדי הפועל, כשלאחר המשחק בסמוך לרכבו, הוא יצא אל עשרות האוהדים שביקשו לדבר איתו. האוהדים הביעו את מחאתם והבעלים הקשיב.

אביחי ידין. בהנהלה לא אהבו את התנהלותו (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אביחי ידין. בהנהלה לא אהבו את התנהלותו (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בצד המקצועי, החלוץ בן סהר היה מתוסכל מאוד ואמר לחבריו: "אולי אני עוד לא מחובר לשחקנים. אני מרגיש שהרבה פעמים אני עושה תנועה, אבל לא רואים אותי. צריך אולי עוד זמן כדי להתחבר".

אוהדי הפועל סביב טביב. דורשים פגישה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל ת&"א עצבניים. קיללו את אלי גוטמן (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

שחקן נוסף ציין: "כולנו היינו גרועים. מלמעלה, עד למטה. הם לחצו אותנו כאילו בלומפילד זה הבית שלהם ולא שלנו. הם פשוט הפתיעו אותנו". שחקן שלישי הוסיף: "נצטרך כולנו לשבת ולחשוב איך להשתפר. לא ספגנו ארבעה שערים בבלומפילד שנתיים, לא ברור איך זה קרה". עוד ציין השחקן: "יש ימים שלא הכל טוב והאוהדים צריכים להבין את זה. אנחנו צריכים אותם עכשיו כשיש תקופה פחות טובה".            

שהר מול חסארמה. מחפשים מקום בגמר (צילום: מערכת ONE)
בן סהר. &"הרבה פעמים אני עושה תנועה, אבל לא רואים אותי&" (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE