איתי שכטר. מגיע עם המון ציפיות (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
איתי שכטר. בנתניה עשו קופה יפה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

במכבי נתניה קיבלו היום (שבת) בשמחה רבה את הידיעה על עסקת מכירתם של איתי שכטר וגילי ורמוט לקייזרסלאוטרן הגרמנית. נתניה מחזיקה ב-18 אחוזים מכרטיסו של חלוץ האדומים, ששיחק בשורותיה עד לפני שנתיים, ומכירתו של שכטר צפויה להכניס לקופת המועדון כ-450 אלף יורו. כזכור, שכטר שיחק בנתניה במשך שלוש עונות והיה שותף להעפלתה של הקבוצה לגביע אירופה שלוש פעמים עד אשר נמכר להפועל ת"א.

בנתניה, המתמודדת כיום עם בעיית תקציב בשל אי תמיכתו של הבעלים דניאל יאמר במועדון, שמחו מאוד למשמע סכום המכירה של שכטר, כיוון שלא ציפו שהחלוץ יימכר ב-2.5 מיליון יורו. הכסף שייכנס ממכירתו של שכטר אמור לסייע משמעותית למועדון מעיר היהלומים בבניית התקציב לעונה הבאה.

בנתניה אמרו לאחר היוודע המכירה: "אנחנו שמחים מאוד על כך ששכטר נמכר משתי סיבות: האחת, הוא שיחק וצמח אצלנו במשך שלוש שנים והיה כמו שחקן בית במועדון, אז זה כיף לראות שחקן כזה מתקדם, וגם בשל העובדה שהמכירה שלו תסייע למועדון מבחינה כלכלית בעונה הבאה".

בתוך כך, בצוות המקצועי של הקבוצה מתמקדים בימים אלה במציאת שוער שייכנס לנעליים הגדולות של השוער הבוליביאני קרלוס אריאס שעזב. בשבוע הבא אמורה הנהלת הקבוצה לשוב לשולחן בנושא חידוש חוזיהם של קובי דג'אני, ניר נחום, דלה ימפולסקי, ליאוניד קרופניק ואחמד סבע. האחרון קיבל הצעה לחוזה לשלוש שנים במועדון וכבר סיכם עקרונית את תנאיו. במועדון מעריכים כי על אף ההצעה מכיוון בני סכנין לשחקן, סבע יחליט לבסוף ויחתום בנתניה. 

סבע (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
סבע (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE