ציון צמח חוגג בנס ציונה. עבר לר"ג (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
ציון צמח חוגג בנס ציונה. עבר לר"ג (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הפועל רמת גן, נועלת טבלת ליגת העל, החתימה היום (שלישי) את קשרה הצעיר של מכבי ת"א ושל הנבחרת הצעירה, ציון צמח.

צמח, ששיחק העונה בנס ציונה מהלאומית, עבר שדרוג מקצועי, וישחק עד לתום העונה בליגת העל תחת הדרכתו של צביקה צמח.

מלבד החתמתו של צמח, בהפועל רמת גן ממשיכים בבחינת שחקני חיזוק בעמדות מפתח בקבוצה. אחרי שבסוף השבוע נחתו בארץ צמד החלוצים הליטאים נרג'וס אסטרוסקאס והאורליג'וס סטאפונקה.

החתמה של אחד מהשניים גם עשויה לסתום את דרכו של הקשר הלטבי, גנאדי סולוניקינס, שנבחן בשבוע האחרון ברמת גן, הותיר רושם טוב ושב למולדתו. הוא עשוי לשוב ארצה רק אחרי שבקבוצה של צמח יחליטו באופן סופי אם הם מעוניינים בשירותיו.

בתוך כך, בקבוצה ממשיכים בחיפושים גם אחרי חיזוק בקו האחורי. בימים האחרונים החלו האדומים להתעניין בנוגע לצירופו של מגן הפועל חיפה, עודד אלקיים.

עודד אלקיים. צפוי לעבור לסכנין (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
עודד אלקיים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ראשי רמת גן החלו במגעים עם חיפה בנוגע למעבר אפשרי, אך כעת ישנם פערים כספיים שמונעים התקדמות במשא ומתן. התפתחויות בנושא עשויות להירשם בימים הקרובים. בקבוצה יחפשו גם בלם שיחזק את קו ההגנה.

רמת גן קיימה היום (שלישי) משחק אימון מול יריבתה העירונית, הכח עמידר רמת גן, בו גברה הקבוצה מתחתית ליגת העל 1:3. המשחק נועד בעיקר כדי לבחון את צמד הזרים הליטאים, נרג'וס אסטרוסקאס והאורליג'וס סטאפונקה, שכבשו כל אחד.

צביקה צמח. התרשם לטובה מהנבחנים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
צביקה צמח. התרשם לטובה מהנבחנים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

המאמן צביקה צמח הביע שביעות רצון מהיכולת שמגלים השניים מהרגע שהחלו להיבחן בקבוצה, אך נראה כי במועדון ישאירו אותם לעד מספר אימונים עד שיקבלו החלטה סופית.

סייע בהכנת הידיעה - לירן גבעולי.