שחקני נתניה חוגגים ניצחון ענק (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
שחקני נתניה חוגגים ניצחון ענק (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE

בבוקר שלאחר הניצחון הגדול 2:6 על הפועל ראשון לציון אמש (שבת), במכבי נתניה יכולים להיות מחויכים. התקפת הקבוצה חזרה לעבוד באופן מושלם, האוהדים ביציעים נהנו מכל רגע במשחק, ונתניה של ראובן עטר כבר עם 21 נקודות, קבוצת צמרת לכל דבר ועניין, שתי נקודות בלבד מהמוליכה הפועל תל אביב.
 
במועדון שיבחו את יכולת השחקנים במחצית השניה וזאת לאחר שבחצי הראשון הם ספגו שערים לא מחויבי המציאות. חוץ מחן עזרא שנבחר למצטיין במשחק, מי שזכה ללא מעט מילים טובות הוא החלוץ האוקראיני, סרגיי טרטיאק, ששב להרכב הראשון אחרי פציעה ארוכה והראה כי התקפת נתניה איתו ועם הקפטן אחמד סבע, שכבש אתמול את שערו התשיעי, נראית מאיימת.  "למרות שלא כבש, סרגיי עשה עבודה טובה והוא חוזר ליכולת של העונה שעברה", אמר המאמן ראובן עטר על החלוץ.
 
"אני חושב שבמחצית השניה פשוט התפוצצנו על המגרש", אמר קשר הקבוצה בן בנימין, "עשינו כל מה שרצינו על הדשא ואני בטוח שאם לא היינו מורידים את הרגל מהגז לקראת הסיום בהחלט היינו יכולים לכבוש במשחק הזה יותר משישייה. בהחלט הרגשה מדהימה".

מאז הצטרף בקיץ האחרון למכבי נתניה, בנימין הפך לאחד הברגים היותר משמעותיים במכונה של ראובן עטר ולחביב הקהל. "אני עובד קשה בכל אימון כדי להצליח בנתניה", סיפר הקשר, "אמשיך לעבוד קשה כדי להשתפר עוד יותר, שמח שאני מקבל את הקרדיט ומקווה להמשיך ולהצליח עם הקבוצה קדימה".
 
המאמן עטר אמור לקבל בקרוב החלטה האם להחתים את החלוץ ההולנדי, אריקסון דנסו בקבוצה. דנסו כבר נבחן שבועיים בשורות נתניה והמאמן אמר על כך: "עוד לא קיבלתי החלטה. בחיים לא נתקלתי במצב כזה שלוקח לי כל כך הרבה זמן להחליט לגבי שחקן. יש הרבה דברים טובים אצלו ויש גם כאלה פחות טובים. אני צריך מישהו שישדרג אותנו אם הוא לא יעשה את זה אז אני לא צריך את זה".