אוהדי ק"ש. ימלאו את האצטדיון? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי ק"ש. ימלאו את האצטדיון? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

גל פניות מצד אוהדי עירוני קרית שמונה הובילה את הנהלת הקבוצה להחלטה לפיה כבר היום (ראשון) תיפתח מכירת הכרטיסים לקראת המפגש מול הצהובים ביום ראשון הבא בשעה 20:50.

בקרית שמונה מאמינים כי לראשונה העונה האצטדיון יהיה מלא עד אפס מקום וזאת כתוצאה מהאטרקטיביות של היריבה מתל אביב, חופשת חול המועד סוכות והשיפור ביכולת של הקבוצה הצפונית.

כזכור, בעונה שעברה כשהצהובים הגיעו לקרית שמונה הם ספגו מהלומה קשה בצורת 4:0 שהחלה את מהפיכת הצעירים ובקריה חולמים על שחזור של היכולת והתוצאה.

בקבוצה ציינו: "יש התעניינות רבה מצד האוהדים ולכן החלטנו לפתוח את מכירת הכרטיסים. ביחד עם דחיפת הקהל אפשר לעשות דברים יפים". בשלב ראשון המכירה תתקיים במרכזי הקניות בקרית שמונה.

אזולאי. מחר תתברר חומרת פציעתו (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אזולאי יורד לספסל. עדיין בספק למשחק (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

אוהדי הקבוצה ציינו: "זה נכון שהקבוצה לא פתחה את העונה כמו שנה שעברה, יש אווירה טובה לקראת המשחק, נבוא לעודד ולדחוף את הקבוצה במטרה לשחזר את הניצחון משנה שעברה". מחירי הכרטיסים יעמדו על 40 ש"ח לנוער ו-80 ש"ח למבוגר כשחיילים יכנסו חינם בהצגת תעודת חוגר.

מי שעדיין נמצא בספק למפגש הוא החלוץ שלומי אזולאי הסובל מפציעה ברגלו. בדיקת ה-MRI שעבר השחקן שללה את האפשרות שהוא סובל מקרע גדול והותירה את שיתופו ביום ראשון בספק, בקבוצה ממתינים לאימון מחר על מנת לראות מה השינוי שחל במצב רגלו שח השחקן. מי שיעדר בוודאות הוא הקשר וויליאם נג'ובו שספג במחזור הליגה האחרון כרטיס אדום.