ליעד סואץ מול רמת חן בגמר הגביע (צילום: מתן להב, מערכת ONE)
ליעד סואץ מול רמת חן בגמר הגביע | צילום: מתן להב, מערכת ONE

בפעם האחרונה שרמת השרון ורמת חן נפגשו זה נגמר בסל של אייבורי לאטה עם הבאזר וגביע שנסע לרמת חן. גם הערב (שני) צפויה לנו דרמה לא קטנה כשבמסגרת המחזור ה-14 תארח רמת חן את רמת השרון (18:30) במה שיהיה משחק החזרה של שי דורון אל ליגת העל.

שתי הקבוצות נפגשו פעמיים העונה ובשתי המקרים ידו של עדני דגן היתה על העליונה. ברמת השרון לא מוכנים להגדיר את המשחק כ"נקמה", אך הבנות של אורנה אוסטפלד מגיעות מוכנות ודרוכות מתמיד למשחק החשוב, שישפיע על מיקומי הקבוצות לקראת הפליאוף.

מי שתערוך את הופעת הבכורה שלה ברמת השרון היא הבוסמנית החדשה של הקבוצה, אליזבטה קיטיזינה, שהגיע לקבוצה רק בשבוע שעבר ומחזקת אותה.

שחקנית רמת השרון, ליעד סואץ, אמרה ל-ONE לקראת המשחק: "יהיה משחק מרתק. יש יריבות קטנה שמתבשלת בינינו לבין רמת חן. אני בטוחה שיהיה משחק טוב וחזק, כולם רוצים לנצח ויש הרבה משמעויות למשחק הזה, אנחנו דרוכות וכבר מחכות למשחק".

"אנחנו מתכוננות למשחק כמו לכל משחק, רק שאנחנו יודעות שזה משחק חשוב ובאות עם המון מוטיבציה. שיחקנו נגד רמת חן פעמיים השנה ככה אנחנו כבר מכירות אותן".

על הצטרפותה של שי דורון אמרה סואץ: “החזרה של שי ושל לייני סלווין טובה לליגה ותהפוך את הליגה לאטרקטיבית יותר ותמשוך יותר צופים, אני שמחה ששי פה. מבחינת רמת חן זה ישנה להם טיפה את המשחק וברור שזה מחזק אותן והופך אותן לקבוצה יותר טובה, אבל אנחנו באות לשחק את המשחק שלנו".

מהצד השני, לאחר שלושה שבועות של המתנה שי דורון תערוך את הופעת הבכורה לאחר שקיבלה לקראת סוף השבוע שעבר את השיחרור המיוחל מקבוצת בשיקטש הטורקית.

הצטרפותה של דורון מוסיפה רבות למחזיקת הגביע ומעמידה אותה על הנייר לפחות כמועמדת מספר 1 לאליפות. מעניין יהיה לראות את המפגש בין דורון לליגיונרית נוספת שחזרה ארצה, לייני סלווין ברמה"ש, כששתי השחקניות זכו בעונה שעברה ביחד באליפות במדי אליצור רמלה.

במשחקים נוספים שישלימו את המחזור: מכבי אשדוד תארח את הפועל תל אביב (18:30), אליצור מכבי נתניה תפגוש את אליצור חולון (19:30), בנות השרון תצא למשחק חוץ מול בני יהודה (19:00), אליצור רמלה לא תתקשה יותר מידי מול מתנ"ס תל כביר (18:30).