באטיסטה נגד נהריה 2 (צילום: עודד קרני)
באטיסטה. בדרך למלחה? | צילום: עודד קרני


מאז ניקולה וויצ'יץ' עזב את מכבי ת"א לאולימפיאקוס, הצהובים עדיין לא מצאו תחליף הולם ואפי בירנבוים ממשיך לחפש אחר שחקן לעמדת הסנטר.

למרות שמכבי ת"א הודיעה לאסטבן באטיסטה שהוא נשאר בהיכל נוקיה בעונה הבאה, ל-ONE נודע שהמאמן לא מתלהב מהשחקן שחתום לעוד שנתיים והצהובים יצטרכו להחליט האם להשאירו או לשחרוו כאשר ישנה אופציה להשאילו לקבוצה אחרת.

הפועל ירושלים היא אופציה לא רעה עבורו כאשר היחסים בינו לבין גיא גודס מאוד קרובים מהעונה האחרונה שבה היה מאמן מחזיקת הגביע עוזר המאמן של מכבי ת"א. כמעט בסופו של כל אימון האורוגוואי היה ממשיך לעבוד בצמוד לגודס. בירושלים מכחישים כי שמו של הסנטר האורגוואי עלה על הפרק, אך גודס אמר ל-ONE: "אם מכבי תרצה להשאילו, אני אשמח מאוד אם באטיסטה ישחק אצלי".


מי שעשוי לחזק את עמדת הסנטר במכבי ת"א הוא יניב גרין, אליו פנו הצהובים, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE. אפי בירנבוים פנה לגרין ואמר לו שהוא רוצה אותו במכבי בעונה הבאה. גרין טרם השיב והוא ממתין להצעות מאירופה.

מאז סיכם יותם הלפרין באולימפיאקוס מחפשת מכבי גארד ברמתו שיוכל להחליפו כאשר העדיפות היא לגארד ישראלי. שמותיהם של רביב לימונד ויוגב אוחיון עדיין השמות הבולטים אצל סגנית אלופת אירופה אך הם טרם קיבלו פניה בעניין.