ג'ייסון וויליאמס מטביע (צילום: עודד קרני)
ימשיך בעקבות בירנבוים? וויליאמס | צילום: עודד קרני

ג'ייסון וויליאמס, טריי סימונס ורודני ווייט שהצטרפו למכבי תל-אביב רק במהלך הקיץ, מועמדים לעזוב את סגנית אלופת אירופה.

ל-ONE נודע כי מיקי דורסמן, מאמנה של מכבי ראשון-לציון, מאוד מעוניין בוויליאמס שיהיה ככל הנראה הראשון שיעזוב את הצהובים.

דורסמן מספר כי לא יוציא כסף מכיסו, אך מקורביו מוסרים כי על אף הצהרותיו כי מטרת הקבוצה היא להישאר בליגה, המאמן מכוון גבוה יותר ואם יצטרך, יכניס את היד לכיס. הכדור, בכל אופן, במגרש של מכבי ת"א, שטרם דיברה עם הפורוורד.

וויליאמס עצמו טוען בפני מכריו כי הוא נשאר במכבי ואיש לא שוחח עימו על כך. על אף האכזבה מכך שלא התלבש למשחק מול מלאגה ביום חמישי האחרון ביורוליג, השחקן מעוניין להמשיך במדים הצהובים, להילחם על דקות ולהוכיח שמקומו במכבי.

בקבוצתו הקודמת של וויליאמס, בני-השרון, מבהירים כי חזרה של הפורוורד לא באה בחשבון וכי בסגל הנוכחי, אין לו מקום. יו"ר הקבוצה מהשרון, אלדד אקוניס, אמר: "אין לנו שום כוונה לשנות את הסגל הקיים, אנחנו מרוצים ממנו ומנסים לחבר אותו הכי טוב שאפשר".

אכזבה במכבי מיכולתו של ווייט
גם עזיבתם של טריי סימונס ורודני ווייט עומדת על הפרק. האחרון התלבש למשחק מול מלאגה וקיבל מעל 10 דקות, אבל במכבי התאכזבו מכך שלא קלע ומהיכולת החלשה שהציג.

שאלת עתידו של ווייט במועדון תעלה לדיון על אף שיש במכבי מי שטוען כי אפשר לתת לו עוד צ'אנס מכיוון שהמשחק מול מלאגה היה הראשון בו שותף, וזאת לאחר שלושה שבועות בהם שהה בארה"ב ולא התאמן.

רודני וויט (צילום: עודד קרני)
עדיין ללא נקודות במכבי. וויט | צילום: עודד קרני

ביום שני תשחק מכבי ת"א מול אשקלון, כאשר המשחק ככל הנראה יקבע באופן יותר ברור עבור המאמן, פיני גרשון, איזה שינויים ייעשו בקבוצה. טריי סימונס החולה לא התאמן וקרלוס ארויו עדיין סובל מכאבים בקרסול, והוא בספק למשחק ביום שני.

בינתיים סוכנים רבים עובדים ימים כלילות ומציעים את שחקניהם למכבי ת"א, שמחכה גם להתרחשויות הכלכליות מרוסיה ולשחרור אפשרי של שחקנים.