רענן כץ ושמעון מזרחי (צילום: מערכת ONE)
מזרחי וכץ. המו"מ עם דרוקר טרם נסגר | צילום: מערכת ONE

ראשי מועדון הכדורסל של מכבי תל תל-אביב, התכנסו הערב (ראשון) כדי לאשר ולקדם את מינויו של שרון דרוקר לעוזרו של פיני גרשון, שעל חזרתו לצהובים פורסם לראשונה ב-ONE.

בישיבת ההנהלה נכחו בין היתר רענן כץ, שמעון מזרחי, דייויד פדרמן, שי רקנאטי, גור שלף ואלי דריקס, שניסו לקדם גם את נושא השינויים הצפויים בסגל, בנוסף לאיוש עמדת עוזר המאמן.

שעה קלה לאחר תחילת הישיבה, יצא מנהל הקבוצה, גור שלף ואמר ל-ONE: "כרגע, אין עדיין בשורות. אין שום דבר חדש במהלך הפגישה, דיברנו על כל מה שקורה בקבוצה, מהמאמנים ועד השחקנים אבל כרגע אין עוד מה להודיע".

עד להגעתו הרשמית של דרוקר, משמש דני גוט כעוזר המאמן בצוותא עם אבי אבן. אם דרוקר לא יגיע כבר היום, גוט יהיה זה שיעמוד על הקווים לצדו של פיני גרשון במשחק הליגה מול אשקלון שייערך מחר.

ברגע שהנהלת מכבי תאשר את מינויו, דרוקר יתבקש לעלות לטיסה הראשונה מבלגיה לת"א ולהצטרף לאימוני פיני גרשון.

במכבי ת"א יודעים שפיני גרשון ושרון דרוקר הם שילוב מנצח בדרך לצאת מהמבוכה הגדולה שמכבי ת"א נמצאת בה.

במכבי יעשו הכל כדי לזרז את מינויו של דרוקר, שיהיה יד ימינו של פיני באימונים, בהבאת שחקנים ובמאני-טיים במשחקים. דרוקר כבר קיבל למעשה את ה-אוקיי לעזוב מאוסטנד, הקבוצה אותה אימן זו הקדנציה השניה.

במכבי מאוד מאמינים בגרשון ובדרוקר ומקווים גם למצוא שחקני חיזוק עד כמה שניתן למצוא בשלב זה של העונה, אולי אפילו ברוסיה, שם המצב הכלכלי פוקד את הקבוצות כאשר לא מעט שחקנים ומאמנים לא מקבלים את משכורותיהם ויש סיכוי שאם מכבי תדע למי לפנות, היא גם תקבל אותו לאור המצב הכלכלי העגום.

פיני גרשון, המאמן הטרי שעבר עד כה משחק אחד בלבד - ההפסד למלאגה, לוחץ על הבאתו של דרוקר, שאמור לחתום ל-3 שנים - בדיוק אותו פרק זמן עליו סגר גרשון עצמו.

במהלך הישיבה דנה ההנהלה בין השאר גם בנושא שינויים פרסונליים, חיזוק ועתידם של רודני ווייט, ג'ייסון וויליאמס וטריי סימונס. וויליאמס, שלא התלבש למשחק נגד מלאגה, הצהיר בפני מכריו: "לא דיברו איתי, אני שחקן של מכבי".

במהלך השבוע שעבר, ערכו במכבי שיחות ארוכות על מצבה המקצועי של הקבוצה ועל הפתרונות שפיני גרשון מבקש כדי לנסות לשקם את המצב שנוצר מימי אפי בירנבוים ורועי חגאי.

איש במכבי ת"א לא ייצא נגד הסגל שבחר בירנבוים, אך הביקורת בחדרים סגורים - גדולה מאוד. מכבי ת"א תנסה השבוע עם פיני גרשון, וייתכן שגם עם שרון דרוקר, למצוא את החמישייה הטובה ביותר שתוביל את מכבי ביורוליג כדי לעלות לטופ-16 ולא חלילה לגמור את העונה האירופית בקרוב.

בהכנת הידיעה סייע רועי גלדסטון