(שיבר)
(שיבר) | צילום: ספורט 5
אופטימי לקראת העונה הבאה. וויצ'יץ' (אלן שיבר)
אופטימי לקראת העונה הבאה. וויצ'יץ' (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

במכבי ת"א כבר עיכלו את הבשורה על ביטול היורוליג. הצהובים שחוו עונה נהדרת וחזרו לראשונה לפלייאוף, קיוו שאולי תהיה בשורה אחרת, אבל המציאות לא נתנה אפשרות אחרת. לפחות מדבר אחד הצהובים קיבלו קצת נחת היום וזו חזרתו של אלייז'ה ברייאנט לקבוצה.

לאחר שהיו לא מעט ספקות לגבי שובו של אלייז'ה בריאנט לישראל. היום (שלישי) נודע שהגארד המצוין של הצהובים יחזור למכבי תל אביב כדי להשלים את העונה. למעשה למעט ארון ג'קסון, כל השחקנים ששהו בארה"ב חזרו. טאריק בלאק וג'יילאן ריינולדס שוחררו.

לצד חזרתו, בקבוצה עדיין מתעסקים בביטול היורוליג. מי שהתייחס למצב הוא ניקולה וויצ'יץ': "זה יום עצוב, אבל אנחנו צריכים להבין את המצב שבו אנו חיים. זה היה הפתרון ההגיוני היחיד", הסביר היום המנהל הספורטיבי בעקבות החלטת דירקטוריון היורוליג על סגירת העונה. "היורוליג והמועדונים ניסו לחזור, אבל זה היה בלתי אפשרי והרצון הוא לדאוג לבריאות השחקנים".
 
וויצ'יץ' ביקש גם להעביר מסר לקהל: "הייתה לנו עונה נפלאה, במיוחד בבית עם 13 ניצחונות והפסד אחד. האוהדים היו אדירים כל העונה וימי חמישי היו שוב מאוד מרגשים באולם שלנו. נחזור בעונה הבאה, אני מאמין שאפילו חזקים יותר, ויהיו לנו רגעים נפלאים. אולי נעשה עונה אפילו טובה יותר".