הידיעה במקסיקו על רז ניסים כהן (צילום: ספורט 5)
הידיעה במקסיקו על רז ניסים כהן | צילום: ספורט 5
חשוד בעבירות מין במקסיקו (צילום: ספורט 5)
חשוד בעבירות מין במקסיקו | צילום: ספורט 5

רז ניסים כהן, לשעבר שחקן הליגה הארצית בכדורסל, הסתבך במקסיקו, כך על פי פרסומים במדינה. הדיווח מספר כי הישראלי הטריד מינית מספר נשים במכון כושר בעיירת הנופש, פלאיה דל כרמן, שהגישו נגדו תלונה במשטרה המקומית.

על פי הפרסום, ניסים כהן מסתובב באופן קבוע במכון הכושר ללא חולצה, מביט בצורה בוטה לעבר האיברים האינטימיים של נשים ומעיר להן הערות בעלות אופי מיני. עוד הוסיפו בעיתון "רפווסטה", שם פורסמה הידיעה, כי כרך סביב צווארה של אישה מגבת לאחר שזאת לא ענתה לחיזוריו.

למרות שמנהלי מכון הכושר ידעו על מעשיו של ניסים כהן, הם לא פעלו נגדו ועל פי הפרסום, הוא ממשיך להתאמן במקום. בנוסף, סרבו לספק את צילומי מצלמות האבטחה של המקום, אותם המתלוננות ביקשו להציג בפני המשטרה. עוד הוסיפו בעיתון שרשויות ההגירה במקסיקו עורבו בפרשה והחלו לפעול.

מוקדם יותר החודש, ניסים כהן זכה ללא מעט תשומת לב מסיבה אחרת לגמרי. לאחר הגעתו של נייט רובינסון להפועל תל אביב, הישראלי איתגר את הגארד למשחק "אחד על אחד", קטע ששודר גם בתוכנית האירוח הפופולרית בארצות הברית של ג'ימי קימל.

רז ניסים כהן מסר בתגובה: "בעקבות גזענות נאלצתי להתמודד עם האשמות מנותקות ומעליבות בפרסום בעיתון במקסיקו. חשוב לי להבהיר שהן מגוחכות ולא היה שום דבר. הבהרה חשובה: איני עצור, לא נחקרתי ולא פגשתי אף שוטר. חבל לי שבארץ בחרו לפרסם את הדברים, אבל האמת איתי ואני לא דואג. פתחתי עסק של אימונים אישיים ולכמה מקומיים כנראה לא מתאים שגונבים להם את הפוקוס אז הם דאגו לפרסומים שקריים. זאת האמת היחידה".