גיא גודס. יוביל את העתודה בקרוב?
גיא גודס. יוביל את העתודה בקרוב? | צילום: מערכת ONE

עוזר מאמן מכבי תל אביב, גיא גודס, שחזר העונה למועדון לאחר שנתיים בהן אימון בהפועל ירושלים צפוי להתמנות למאמן נבחרת העתודה של ישראל ולהחליף בתפקיד את יעקב ג'ינו, כך המליץ מנהל העל של הנבחרות, מולי קצורין, שעובד במרץ על ההכנה של נבחרות הכדורסל השונות לקראת הקיץ הקרוב.

קצורין נפגש עם גודס והבהיר לו כי ברצונו לראותו עובד לצידו עם נבחרת העתודה בעוד שזה האחרון קיבל את ברכת הדרך והאישור ממכבי תל אביב ואם יאושר מינויו על ידי הועדה המקצועית של האיגוד ינסה בתפקידו החדש להחזיר את הנבחרת לדרג א' לאחר שלא הצליחה גם במהלך הקיץ האחרון לשוב לשם.

גודס עצמו השיב בחיוב לבקשה של קצורין להצטרף לצוות האימון של האיגוד אך ייאלץ להמתין להחלטה הרשמית שתתקבל בימים הקרובים לאחר שחברי הוועדה המקצועית ייפגשו וידונו ביניהם במינוי החדש כמו גם במינויים נוספים שעומדים כרגע על הפרק וצפויים לצאת לפועל אף הם לאחר הפגישה המתוכננת.

הרוחות שגעשו באיגוד בתקופה האחרונה בעקבות מערכת היחסים העכורה בין קצורין למאמני הנבחרות הבוגרות, אריק שיבק ואלי רבי אמנם נרגעו לאחרונה אך לא נשכחו לחלוטין. יו"ר האיגוד קיצר מעט את כנפיו של מאמן העל אך קצורין שלא אהב את ההחלטות השונות ממשיך לעבוד וכבר היום ערך את המינוי הראשון שלו בתפקיד.

מולי קצורין (ONE)
מולי קצורין. נפגש כבר עם גיא גודס בנושא | צילום: מערכת ONE

באיגוד מקווים שדווקא גודס יהיה זה שיצליח לעמוד במשימה ויביא את הניסיון עטיר השנים שלו לידי ביטוי בכך שיחזיר את נבחרת העתודה למקומה הטבעי. גם ביתר הנבחרות הצעירות של ישראל ישנה לא מעט עבודה לקראת המשך בעיקר לנוכח היכולת הדלה והכישלונות הרבים במהלך השנים האחרונות. כחלק מהרצון לקדם בחזרה את הכדורסל בישראל ולהטמיע אחידות בניהול הכולל הוחלט באיגוד למנות את קצורין לתפקיד כבר לפני מספר חודשים, כעת הוא מכין את השטח לקראת הקמפיינים השונים שצפויים להפתח במהלך העונה.

במכבי תל אביב אמרו ל-ONE על האפשרות שגודס יתמנה: "למה לא?, זה מגיע לו מכל הלב, הוא מאמן מצוין ומבין כדורסל, הוא ימשיך לתת את כל כולו למכבי ובמקביל ינסה להחזיר את נבחרת העתודה אל המקום הראוי לה".

גיא גודס. אם ימונה, יצטרך להרים את העתודה אחרי תקופה קשה (יוסי ציפ
גיא גודס. אם ימונה, יצטרך להרים את העתודה אחרי תקופה קשה (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

גם באיגוד הכדורסל הגיבו בנושא ואמרו: "אנחנו עובדים כרגע במרץ על ההכנה של הנבחרות השונות, גודס הוא מועמד מוביל אבל שום דבר עדיין לא סגור".