ג´ף רוזן. יש ספונסרית (אמיר לוי)
ג´ף רוזן. אוהד ניו ג'רזי מילדותו (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

מכבי חיפה עומדת לחוות הלילה את אחד מרגעי השיא בתולדותיה - משחק על אדמת ארה"ב מול קבוצת אנ.בי.איי, כבוד שהיה שמור עד כה למכבי ת"א בלבד.

החיפאים, אשר הגיעו לניו יורק ביום רביעי האחרון, התאמנו בימים האחרונים במתקן האימונים המפואר של הניו ג'רסי נטס, המשמש ביומיום את הקבוצה המקומית וכולל מתקני ספא, חדרי וידאו מושקעים ועזרי אימון מיוחדים ברמה גבוהה.

בבוקר המשחק תערוך מכבי חיפה אימון קליעות בהיכל הפרודנטיאל סנטר, הנחשב לאחד המפוארים בארה"ב. אלעד חסין ועוזריו מודעים לפערי הרמות בין הקבוצות, במיוחד על רקע התחזקותה של הנטס הקיץ, ולפיכך ישימו דגש על משחקה של חיפה, אם כי לא פסחו על מעקב הסקאוטינג המסורתי, הכולל צפייה בקלטות משחק והארת דגשים לגבי נקודות התורפה של היריבה.

ג'ף רוזן, בעליה של מכבי חיפה  שאוהד את הנטס מילדותו, נשמע הערב נרגש אחרי הכנות שנמשכו על פני חודשים רבים: "לכבוד הוא לי ואני גם מאד נרגש להגיע לרגע בו מכבי חיפה משחקת מול הניו ג'רזי נטס. המועדון גדל ומתרחב גלובלית ובכוונתנו להפוך את המפגש עם קבוצת אנ.בי.איי לאירוע שנתי".

הפורוורד הסרבי של הקבוצה, סשה בראטיץ', החלים כמעט לגמרי מהפציעה בקרסול, מתאמן עם הקבוצה וצפוי ליטול חלק במשחק יחד עם כל שאר שחקני הסגל.

דאווין האריס. כוכב הניו ג´רזי נטס (GettyImages)
דאווין האריס. כוכב הניו ג´רזי נטס (GettyImages) | צילום: מערכת ONE