כספי ופארקר. כנראה לא ישחקו שוב ביחד (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
כספי ופארקר. כנראה לא ישחקו שוב ביחד (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

אנתוני פארקר, אקס מכבי ת"א ששיחק בקליבלנד בשנתיים האחרונות, אולי לא יחזור לשתף פעולה עם עומרי כספי במדי הקאבס, אבל הוא כבר הספיק לברך את הפורוורד לאחר הטרייד ששלח אותו לאוהיו בתמורה לג'יי.ג'יי. היקסון.

"ברוך הבא לארץ האמונה", כתב פארקר ברשת החברתית, הטוויטר, לכספי. הגארד ששיחק עם הפורוורד בעונת 2005/06 במכבי ת"א, סיים הקיץ את חוזהו ועדיין לא ברור היכן ישחק, אם בכלל תיפתח העונה לאור השביתה שיצאה לדרך הלילה.

סקרמנטו כינסה מסיבת עיתונאים בשל הטרייד והנשיא ג'ף פטרי התייחס לכספי: "עומרי עשה עבודה טובה ורצינו לוודא שאם אנחנו מוותרים עליו, אנחנו מקבלים משהו בעל ערך".

המאמן פול ווסטפול הוסיף: "אנחנו מצטערים שעומרי עוזב. היו לו שנתיים נהדרות כאן והוא רצה להמשיך את הקריירה שלו בתפקיד קצת שונה ממה שהיה לו פה. זו הזדמנות טובה עבורו ותוספת נהדרת (היקסון) עבורנו".

ווסטפול, אותו כספי ביקר על צורת המשחק, התייחס גם לכך: "זה לא דבר לא נורמלי. הייתי מעדיף שעומרי ידבר בשביל עצמו, אבל בכל מקרה נהננו מהזמן שלו אצלנו. הוא שחקן תחרותי ואני בטוח שתהיה לו קריירה נהדרת".

ווסטפאל וכספי (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
ווסטפאל וכספי (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

ועוד לפני המעבר מקליפורניה, סקרמנטו ביקשה מכספי לעבוד במהלך הפגרה על יכולת הכדרור שלו ביד שמאל. הפורוורד שסיפר כי הוא רוצה לשפר גם את יכולות הקליעה שלו מקו העונשין ומחוץ לקשת השלוש, נמצא בימים אלה במחנה כדורסל בלוס-אנג'לס.

"אני מוכן לעבוד קשה", אמר כספי, "אני תמיד מנסה להשתפר. אני כבר לא יכול לחכות להגיע לקליבלנד ולפגוש את החברים החדשים שלי". הפורוורד אף סיפר שהוא לא מכיר באופן אישי את מאמן קליבלנד, ביירון סקוט, אבל כבר הספיק לשוחח עם אחד מעוזריו לאחר הטרייד.

עומרי כספי שומר על בייליס (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
עומרי כספי שומר על בייליס (רויטרס) | צילום: מערכת ONE