כספי. לא יישאר קאבליר? (gettyimages) (צילום: ספורט 5)
כספי. לא יישאר קאבליר? (gettyimages) | צילום: ספורט 5
האם עומרי כספי יעזוב את קליבלנד קאבלירס כבר אחרי עונה אחת? לפי דיווח בארצות הברית, הקבוצה צפויה להגיע לסיכום עם הפורוורד הישראלי על שחרורו, כאשר נותרה שנה אחת בחוזהו. לפי הפרסומים, שמקורם בציוץ של כתב רשת "פוקס", ישנו רצון הדדי של שני הצדדים להפסיק את ההתקשרות ביניהם.  

עם זאת, מקורביו של כספי מסרו הלילה: "הדברים לא מבוססים, כתוב בדיווח שעומרי רוצה לעזוב וזה ממש לא נכון. השחקן שהביאו, סי.ג'יי. מיילס הוא יותר עמדה מספר 2 מעמדה 3, זה לא שהביאו שחקן על העמדה של עומרי. אנחנו לא מתרגשים, אלה רק שמועות, לעומרי אין שום סיבה לעזבו אחרי שסקוט דיבר איתו בסוף העונה ואמר לו שהוא בונה עליו לעונה הבאה. אין שום סיכוי שעומרי רוצה לעזוב".

אם כספי אכן ישוחרר מקליבלנד, הוא יעמוד בפני שתי אפשרויות: לחפש קבוצה אחרת ב-NBA שתהיה מעוניינת בו, או לשוב לאירופה. הנתונים שלו בליגה הטובה בעולם בהחלט צריכים להספיק כדי שקבוצות יהיו מעוניינות בו, אבל לא בטוח שהוא יקבל סכומי כסף שישכנעו אותו להישאר.

כספי עבר לקליבלנד בשנה שעברה בטרייד מסקרמנטו, שקיבלה עבורו את ג'יי.ג'יי. היקסון. הוא איכזב במדי הקבוצה אותה מאמן ביירון סקוט, כאשר איבד את המקום בחמישייה לאלונזו ג'י וסיים עם ממוצעים של 7.1 נקודות למשחק, 3.5 ריבאונדים.

לאחרונה קליבלנד הוסיפה לרוטציה בעמדת הסמול פורוורד את סי.ג'יי. מיילס, שיועד להילחם על מקום בחמישייה. ג'י הוא שחקן חופשי אבל עדיין לא ברור אם יעבור לקבוצה אחרת או יחתום על חוזה חדש עם הקאבס.