פנים חדשות ברמה"ש. מיטל (צילום: ספורט 5)
פנים חדשות ברמה"ש. מיטל | צילום: ספורט 5

רמת השרון מינתה השבוע את נמרוד מיטל למאמנה החדש. מיטל, שאימן בעונה האחרונה במעגן מיכאל, אותה הצליח להשאיר בליגת העל, יחליף את טלי נוי. אומנם מיטל הפך למאמן ראשי בליגת העל רק בעונה שעברה, אך מצוי בענף למעלה מעשר שנים, ונחשב לאיש כדורסל מבריק. הוא אימן בין השאר במחלקת הנוער של רמת השרון ושל מכבי תל אביב, ומשם עבר לאקדמיה לבנות, שם אימן שלוש שנים, עד 2015.

במקביל, בכל השנים עבד מיטל באיגוד הכדורסל, ועבר בכל הנבחרות במספר תפקידים, החל מסקאוט, דרך מאמן כושר, עוזר המאמן בנבחרת הבוגרת ומאמן ראשי בנערות ובעתודה. מיטל, שנמצא במסע צפייה במשחקים בארצות הברית, אמר לאחר המינוי: "אני מאושר שניתנה לי הזכות לעבוד במועדון הפאר של רמת השרון, מועדון שתמיד היה בצמרת כדורסל הנשים בישראל, מועדון משפיע וחשוב בספורט הישראלי בכלל ובכדורסל נשים בפרט. אני רוצה להודות לאורנה ולרחל על האמון והבחירה בי. עם החזרה שלי לארץ נתחיל במלאכת התכנון של העונה הבאה על כל המשתמע מכך. עם הניסיון הרב של אורנה ועם המעטפת המדהימה של הארגון שמנוהל על ידי רחל, אני מאמין שנוכל לקחת את המועדון החשוב הזה צעד אחד קדימה".
 
אורנה אוסטפלד, המנהלת המקצועית של רמת השרון, כבר הספיקה להתרשם מהמאמן החדש. "יש לו כדורסל מודרני, והוא איש שמקפיד בכל דבר ועניין. יש לו ניסיון עם צעירות, הוא טיפח את כל הדור החדש של הכדורסלניות ויש לו תוכניות ארוכות טווח. הוא מתאים לנו גם בזכות הכדורסל שלו וגם בזכות האג'נדה, ואני מאוד מאמינה ביכולת שלנו לשתף פעולה".