עודד קטש. הגיע לענות על שאלות החוקרים (אמיר לוי)
עודד קטש. הגיע לענות על שאלות החוקרים (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

מצעד הנחקרים בפרשת ה"בנק של מוני" שמזעזעת את עולם הספורט המשיך היום (שלישי) כאשר עודד קטש, שחקנה של מכבי ת"א בעבר וכיום מאמן גלבוע/גליל, הגיע למשרדי רשות המיסים כדי להיחקר בנושא.

קטש הגיע לפנות צהריים למשרדי רשות המיסים בתל אביב והוכנס למקום דרך דלת צדדית. רשות המיסים מגנה לפי שעה על הנחקרים ונותנת להם יחס מועדף. שמעון מזרחי ודיוויד פדרמן לא ייחקרו היום, כמו גם שחקן העבר של מכבי ת"א, ווילי סימס. יש להזכיר שהחוקרים מתמקדים כרגע במתן עדות ונמנעים מלהגיד שזו חקירה.

למערכת ONE נודע שמשפחת פנאן צפויה להיקרא לחקירה בימים הקרובים ברשות המיסים בניסיון למצוא דרכם את התשובות לשאלות הרבות והקשות של החוקרים המנסים לעלות על אופן התנהלות "הבנק של מוני" עוד בחייו ומי הם האנשים שנהנו מריבית גבוהה חודשית ושנתית ע"י פנאן ובעיקר נהנו מכסף אשר לא דווח לרשויות המס במשך שנים רבות!

מיד לאחר התאבדותו של מוני, משפחת פנאן הפכה את הבית ולא מצאה מכתב וגם לא פיסת נייר המסבירה את מותו ואת הסערה הגדולה סביבו.

לירון, שרון ורגב פנאן. ירדו למחתרת לאחר מותו של אבי המשפחה (אמיר ל
לירון, שרון ורגב פנאן. צפויים לקבל גם כן זימון לחקירה (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

כזכור, אתמול זומנו לחקירה קפטן מכבי ת"א ומאמן הקבוצה לשעבר, נדב הנפלד וצביקה שרף יחד עם חשב הקבוצה בעבר ומקורבו של פנאן, ציון נתן.

ראשון הנחקרים היה איש המשק של הקבוצה, עמי ביטון, שנחקר במשך 8 שעות במשרדי רשות המיסים. רק ביום ראשון פשטו אנשי הרשות על משרדי מכבי ת"א ויצאו משם עם 6 ארגזים מלאים במסמכים.

צביקה שרף עם שמעון מזרחי. האחד כבר נחקר, השני צפוי להיחקר בקרוב (א
צביקה שרף עם שמעון מזרחי. האחד כבר נחקר, השני צפוי להיחקר בקרוב (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

לקברו של מוני פנאן ז"ל עלו אתמול, לאחר שתמו 7 ימי האבל, בני משפחה וחברים רבים, ביניהם יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי, עמי ביטון, המנהל גור שלף שהחליף בתפקיד את פנאן והקפטן הוותיק, דריק שארפ, זאת אחרי שאנשי האלופה לא נכחו בהלוויה לפני שבוע מאחר ששהו באותו הזמן בארה"ב.