הפועל חולון עברה קיץ לא פשוט, בו החליפה כמעט את כל שחקני הסגל, אך למרות זאת בקבוצה לא ציפו להתחיל את העונה החדשה עם שני הפסדים בשני המשחקים הראשונים. תחושת האכזבה בקרב שחקני מחזיקת הגביע עמוקה, לאחר ההפסד 86:74 אמש, לעירוני אשקלון.

בנוסף לכל הצרות שלה, חולון, שלא מצליחה להתרומם ולגלות יכולת טובה, חסרה אתמול את דויין מיטשל ועדי פרג הפצוע. השריד היחיד מהעונה הקודמת, ליאור ליפשיץ, שהיה אחד המצטיינים, קלע 17 נק' ומסר 5 אסיסטים, אך לא הצליח למנוע מקבוצתו את ההפסד.

בשיחה עם ONE נשמע הבוקר ליפשיץ מאוכזב ודיבר על ההפסד: ”אין ספק שלא לזה ציפינו. לא חשבנו שנפסיד את שני המשחקים ראשונים ואני חושב שמהמשחק האחרון נצטרך לקחת את הדברים הטובים יותר. מדובר במשחק הלחימה שלנו, את הרוח של הפועל חולון ואת הטירוף שהיינו בו. במחצית השניה עוד צימצמנו את הפער ויכולנו לקחת את המשחק".

על המשך הדרך אמר הגארד: "הדרך עוד ארוכה, יש לנו עוד הרבה מקומות להשתפר, אבל ראינו ניצוצות של כדורסל טוב ואין לי ספק שנתחבר לאט לאט. אולי השנה הדברים ילכו בדרך קצת יותר קשה, אנחנו נזיע על כל סל וכל כדור אבל אני אופטימי וחיובי".

שחקני הפועל חולון, לא יהיו שינויים בסגל (קובי אליהו)
ליפשיץ. פתיחת עונה מאכזבת של חולון (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

על ההשוואה המתבקשת לחולון של שנה שעברה אמר ליפשיץ: “ דשנו במה שהיה שנה שעברה השנה ואין לי בעיה להשוות, אבל מדובר בקבוצות שונות עם תקציב שונה ומאמן שונה, כך שאין שום טעם בהשוואה”.