קורי קאר. ישחק בקפריסין (אמיר לוי)
מזרחי. מתאושש מהפציעה מהר מהצפוי (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

בשבת הקרובה תחזור ליגת העל לפעילות אחרי פגרת הגביע, כשבמוקד משחקי המחזור ה-14 אפשר לסמן שני משחקים מרכזיים. הראשון מביניהם ייערך כבר בשבת, כשהפועל חולון ומיקי דורסמן יעלו לבירה ויתארחו במלחה אצל הפועל ירושלים, ולמחרת ברוממה יתקיים משחק הצמרת בו תארח מכבי חיפה את גלבוע/גליל.

סגנית האלופה מחיפה תגיע למשחק ללא הפורוורד הפורטו ריקני, ג'סי פלוט רוסה, שטס לארה"ב בעקבות מות אביה של אשתו ויחזור לארץ רק ביום שני, וגם ללא הסנטר הסנגלי החדש, מאמדו אנדז'יי, שצפוי לנחות בישראל רק ביום המשחק.

עוד נודע ל-ONE כי זאת לא הפעם הראשונה ששמו של אנדז'יי נקשר עם קבוצה מישראל. במרץ 2008 הגיע הסנטר הסנגלי לישראל ונבחן בשורות מכבי ת"א במשך יומיים אך ללא הצלחה. שחקן הפנים בן ה-34 אמור להיות התוספת האחרונה לסגל של אבי אשכנזי ולהעניק למאמן החיפאי את העומק והנפח הדרוש בעמדה מס' 5, לאור האכזבה מיכולתו של ג'רמי טיילר הצעיר.

מי שעשוי לשחק בשורות חיפה הוא הקלע, משה מזרחי, המחלים מפציעתו מהר מהצפוי וכבר החל לערוך אימונים חלקיים עם הקבוצה. כרגע הוא עדיין לא עורך אימונים מלאים ולכן עדיין נמצא בספק למשחק הקרוב מול חניכיו של עודד קטש.

גם הפועל חולון לא תגיע ככל הנראה בסגל מלא למשחק הקרוב במלחה וזאת בשל פציעתו של כוכב הקבוצה, דווין מיצ'ל.

דווין מיצ´ל. סופג לא מעט אש (דרור עינב)
דווין מיצ´ל (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הגארד/פורוורד של מיקי דורסמן נפצע בברכו במשחק האימון שנערך ביום שני בנהריה ובבדיקת MRI שנערכה אמש (שלישי) נקבע כי הוא אינו סובל מקרע ברצועות, אלא רק ממתיחה. בכל מקרה, עליו לנוח לפחות מספר ימים וכרגע הוא נמצא בספק גדול למשחק בירושלים.