לא מפחד מעבטודה קשה. דרור כהן (אלעד ירקון)
לא מפחד מעבטודה קשה. דרור כהן (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

עודד קטש מתחיל בהרכבת הפאזל. מאמנה הטרי של הפועל ירושלים עדיין לא קיבל החלטות בגזרת השחקנים, אך בכל הקשור להרכבת הצוות המקצועי שילווה אותו, הוא על סף ביצוע התקדמות משמעותית.

דרור כהן, מאמנה של מ.כ. הבקעה בעונה החולפת, שאף העלה אותה לליגת העל, הוא המועמד המוביל (ובעצם היחיד) לתפקיד עוזר המאמן של קטש. לפי שני הצדדים שום דבר עדיין לא סגור, אבל ברור שיש רצון גדול לראות את ההתקשרות הזו יוצאת לפועל.

"אני ועודד חברים מגיל מאוד צעיר, ממש מכיתה ד'", סיפר כהן והתייחס לשנים הרבות שהעבירו יחדיו במחלקות הנוער של מכבי תל אביב: "זו חברות ארוכת שנים ואני מאוד מקווה שייצא לנו לעבוד ביחד".

בנוגע לטענות שהועלו כנגדו מצד גורמים במועדנו הקודם, לפיהם לא עדכן אותם במגעים שהוא מנהל עם ירושלים, הגיב כהן: "יש לי שם טוב בענף ולא עשיתי שום דבר מבלי ליידע אף אחד".

"אני מאוד שלם עם עצמי ומצפוני שלו ורגוע. השם שלי עלה באינטרנט לפני שאמרתי משהו לאנשי הבקעה, אבל בשלב ההוא זה היה דבר ראשוני ביותר, עודד בסה"כ שאל אותי אם יהיה מעניין אותי לבוא ואמרתי לו שזה נשמע לי מאוד מעניין".

"לא ניהלתי משא ומתן ולא נפגשתי עם אף אחד לפני שבבקעה ידעו על זה. היחסים עם הבקעה נכון לעכשיו לא משהו. זה ממש חוסר פרגון מצידם. אני הייתי בעד למצוא פיתרון משותף, לשבת ולהחליט ביחד, אבל לא מצאתי פרטרנים לכך בצד השני".

קטש (קובי אליהו)
קטש. חברות ארוכת שנים עם דרור כהן (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

העובדה שבתור עוזר המאמן, הוא צפוי לעבודה רבה בחודשי הקיץ, כאשר קטש יקדיש את זמנו ומרצו לתפקידו כעוזר מאמן בנבחרת ישראל, לא מדאיגה את כהן כלל וכלל: "זה עניין שעודד הדגיש בשיחה הראשונה שלנו: הוא יהיה בנבחרת, ואני יודע שהוא סומך עליי. זה בהחלט לא מהווה שיקול לרעה, זה בונוס מבחינתי. עודד יודע לפרגן לעוזרים שלו וזה דבר ידוע".

מוטי אמסלם, יו"ר מ.כ הבקעה מסר בתגובה:"דרור חופשי ללכת לאיזה קבוצה שהוא רוצה ולאן שהוא רוצה. הבקעה חופשיה לחפש מאמן. כל אחד ילך לדרכו שלו".