רלף קליין.
רלף קליין ז"ל. עושים לו כבוד (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

קבוצת הכדורסל של מכבי ת"א תקיים ביום חמישי אימון ראווה, במסגרת אירוע חנוכת אולם הספורט החדש באבן יהודה, שייקרא על שמו של המאמן האגדי, רלף קליין.

באירוע עצמו ישתתפו נציגים ממשפחתו של קליין ז"ל, הקבוצה הבוגרת של מכבי וראש המועצה המקומית של אבן יהודה, עמוס עזאני. במהלך האירוע תוקרן מצגת לזכרו של רלף והצהובים יערכו אימון ראווה בו ישתתפו גם ילדים מאבן יהודה. במכבי אומרים כי מדובר באירוע מבורך של הנצחת שמו של קליין, וכן תרומה תרבותית לענפי הספורט בו ישמחו לקחת חלק.

לאחר חמישה ניצחונות רצופים בליגה ובאירופה, ובעקבות פגרת היורוליג השבוע, יצאה הקבוצה לחופשה בת יומיים ותשוב להתאמן מחר (רביעי) לקראת המשחק המסקרן מול גליל/גלבוע בגן נר ביום ראשון. שתי הקבוצות מוליכות את טבלת ליגת העל עם מאזן מושלם של ארבעה ניצחונות.

ביום חמישי הבא תארח מכבי בהיכל נוקיה את מארוסי היוונית, היריבה החלשה של בית 3 ביורוליג, שלא הצליחה לנצח בארבעת המשחקים עד כה.

מכבי ת&
מכבי ת&"א חוגגת (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

ביום שישי הקרוב תציין משפחת פנאן 30 יום למותו של מוני פנאן, שהחליט לשים קץ לחייו.

פרשת "הבנק של מוני" עדיין נחקרת בימים אלה על ידי רשויות החוק וברשות המסים סיפרו היום ל-ONE כי ישנן התפתחויות עליהן אינם יכולים למסור פרטים נוספים: "אנחנו כל הזמן בוחנים עוד ועוד מישורים, אנחנו לא יכולים לספר מה העלנו או לא העלנו בחכתנו כי כמו שכבר אמרנו פעמים רבות בעבר - פרטי החקירה חסויים. אבל בהחלט החקירה בעיצומה ויש התפתחויות נוספות".