טל בורשטיין:
טל בורשטיין: "אשמח לשתף פעולה עם בלאט" (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

פחות משבוע עבר מאז דייויד בלאט מונה למאמן מכבי תל-אביב והוא כבר עובד במרץ לקראת העונה הבאה: טל בורשטיין הפך היום (שלישי) לרכש הראשון של הצהובים כשחתם על חוזה ל-3 שנים, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

ההחזרה של בורשטיין למכבי מפואנלבראדה, בה שיחק בעונה החולפת, בוצעה כחלק מתהליך החזרת הצביון הישראלי למועדון שאבד לה בעונה החולפת. כעת משבורשטיין כבר חתום בקבוצה לשלוש השנים הבאות, תופנה עיקר תשומת הלב לעברו של הישראלי הנוסף שמועמד לקבוצה, יותם הלפרין.

הלפרין שקיבל הוראה מאולימפיאוקס לחפש לעצמו קבוצה אחרת בעונה הבאה כבר מנהל שיחות ממושכות עם מכבי ת"א ואם המשא ומתן בין הצדדים יעלה יפה הוא צפוי לסגור את תנאיו כבר בימים הקרובים ולשוב למועדון שבו גדל.

בורשטיין אמר אחרי החתימה: "אני מאוד שמח לחזור למכבי תל אביב, אני חוזר הביתה אחרי שנה אחת שלא הייתי כאן. אני שמח לחזור ולשתף פעולה עם דייויד בלאט ועם דריק שארפ וכל יתר החבר'ה, אני סמוך ובטוח שדייויד יבנה קבוצה מצוינת, טובה, חזקה ואטרקטיבית ואני מקווה שנהנה, זה הכי חשוב".

דייויד בלאט ודריק שארפ. &
מסיבת העיתונאים של מכבי ת&"א (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

דייויד בלאט אמר על החתימה של בורשטיין: "אני שמח מאוד, זה אחד הדברים הראשונים שהיה לי חשוב לעשות עם שובי למועדון. את טל אני מאוד אוהב באופן אישי והוא שחקן ודמות מאוד חשובה למכבי ת"א. זו רק ההתחלה בהחזרת הצביון הישראלי לקבוצה".

במכבי תל-אביב אמרו ל-ONE על החתימה של בורשטיין: "טל חוזר הביתה, אל המקום בו הוא צריך להיות, היתה לו שנה אחת מחוץ למועדון אבל עכשיו אנחנו חוזרים לשתף פעולה. אין לנו ספק שהוא יתרום בשנים הבאות במכבי וימשיך להיות אותו שחקן כל-כך אהוב ומזוהה עם הקבוצה".

אליהו עם בורשטיין. הפורוורד היה מצוין במחצית הראשונה (אמיר לוי)
בורשטיין אליהו (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

במהלך העונה האחרונה העמיד בורשטיין במדי פואנלבראדה ממוצעים לא רעים וסיים את העונה עם 9.3 נקודות בממוצע למשחק שאליהן מצטרפים 1.4 אסיסטים ו-2.4 ריבאונדים.