מאצ´יי לאמפה. מעמדו בקבוצה לא ברור
מאצ´יי לאמפה. מעמדו בקבוצה לא ברור | צילום: מערכת ONE

בתחילת השבוע הבא צפויה להתקיים פגישה בין סוכנו הישראלי של מאצ'יי לאמפה, אריק קריין, לבין מכבי ת"א, על מנת לבחון את מעמדו של השחקן בקבוצה.

קריין עצמו עדיין לא קיבל הודעה רשמית ממכבי ולפיה עליו לחפש קבוצה אחרת לשחקן הפולני או לחילופין לנסות ולבדוק אופציות להתגמשות בחוזה בין הצדדים, אך לכולם ברור שבשל הדקות המעטות להן הוא זוכה יש למצוא פתרון בנושא.

שחקני מכבי ת"א נמצאים כעת בפגרה, חלקם נהנים מחופשת חג המולד במולדתם, כאשר לאמפה שוהה כעת בפולין.

במשחק היורוליג האחרון של הצהובים, מול צסק"א מוסקבה ברוסיה, החליט המאמן פיני גרשון לתת ללאמפה הזדמנות נוספת והכניס אותו למשחק.

לאמפה, שכנראה כבר חש בחוסר ביטחון מוחלט, לא הצליח להיכנס למשחק ובארבע הדקות הבודדות בהן היה על הפרקט לא ממש סייע לקבוצה, לא הציג יכולת משכנעת ושוב מצא את עצמו על הספסל עד לסיום המשחק.

בתחילת השבוע הבא תשוב הקבוצה להתאמן ולאחר מכן תצא לאיטליה לטובת משחק אימון שמצפה להם מול הקבוצה המקומית, ביילה. בשבוע שלאחר מכן כבר תשוב מכבי לפעילות מקצוענית כאשר תארח בהיכל נוקיה את רומא, אותה קבוצה שפתחה את השלב הראשון בסערה ומאז הספיקה להדרדר ולהפוך לאחת הקבוצות החלשות ביותר בבית של מכבי תל אביב.

אריק קריין. &
אריק קריין ודייויד פדרמן. יפגשו בשבוע הבא (יעל מרגלית) | צילום: מערכת ONE

במועדון יודעים כי גם אם ינצחו את רומא ולאחר מכן את מארוסי בחוץ עדין המיקום שלהם בטבלת הבית תלוי בעיקר בצסק"א מוסקבה וקאחה לבוראל ויטוריה, היות והתוצאות שלהן, במידה ומכבי תנצח את שני המשחקים, יהיו אלה שיקבעו האם מכבי תסיים במקום הראשון, השני או במקום השלישי, בו היא מדורגת כעת.

מי שסובל בתקופה האחרונה מכאבים בכף ידו ואף הציג יכולת פושרת בעקבות כך, אלן אנדרסון, עבר בשבוע שעבר בדיקת MRI בישראל, בה נקבע כי אינו סובל משום דבר חמור שמצריך זמן החלמה רב.

אנדרסון (אמיר לוי)
אלן אנדרסון. הכאבים לא מרפים מידו (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

עם זאת, במשחק הליגה האחרון מול בני השרון הוא ספג מכה נוספת בידו ובמהלך החופשה שלו בארצות הברית אף יעבור בדיקה נוספת בכדי לבדוק מה מצבו. בסוף השבוע הקרוב תקבל הקבוצה את התוצאות ויהיה ניתן לאמוד את חומרת הפציעה, מכל מקום במועדון מאמינים שלא מדובר בשום דבר חמור.