לאחר המאבק הקשה מול צסק"א מוסקבה ביום חמישי האחרון וההפסד המאכזב, תפגוש הערב ב-19:55 מכבי תל אביב את בני השרון של דן שמיר למשחק במסגרת המחזור התשיעי בליגת ווינר.

בעוד שבאירופה עומד מאזנה של מכבי תל אביב על 3-5, בליגה הצהובים  שומרים על מאזן מושלם של שמונה ניצחונות משמונה משחקים.

הקבוצה ערכה את האימון המסכם שלה לקראת המפגש כשלא ניכר מצב רוח שפוף ועל פניו השאירו השחקנים את ההפסד לרוסים מאחור.

עם סיום המשחק תצא הליגה לפגרה של מספר שבועות והמשחק הבא של הצהובים יהיה רק ב-7 בינואר כאשר יארחו את רומא.

גארד הקבוצה, רביב לימונד, שבשבוע שעבר מול אשקלון היה השחקן המצטיין של הצהובים ואף קלע באחוזים גבוהים סיפר על ההכנות לקראת המשחק: "זה משחק קשה מאוד, תמיד קשה למכבי מול בני השרון".

גרשון והשחקנים באימון המסכם. מוכנים (שרון קביליו)
גרשון והשחקנים באימון המסכם. מוכנים (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

"הם קבוצה טובה מאוד ואני מקווה שנעשה את העבודה שלנו ונרים את הראש אחרי ההפסד לצסק"א ביום חמישי. אנחנו רוצים לצאת לפגרה בצורה טובה ובהרגשה טובה".

על התחושות שלאחר ההפסד השני הרצוף ביורוליג אמר: "אלה החיים של ספורטאי וצריך תמיד להשאר על הקרקע גם אחרי ניצחונות וגם אחרי הפסדים וזא להתסכל קדימה לעבר המטרה הבאה שלנו".

רביב לימונד (שרון קביליו)
רביב לימונד (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

על העובדה שאולי לאחר הפגרה יזכה ליותר דקות משחק ביורוליג, לאחר שהצוות המקצועי יערוך את הסקת המסקנות שלו הוסיף לימונד: "באופן אישי אני תמיד מקווה להרבה דקות משחק, משקיע ורוצה לעשות כאב ראש למאמנים אבל זה לא משנה בסופו של דבר בין אם אקבל או לא יותר קרדיט ביורוליג מה שחשוב זה שהקבוצה תנצח".

על היריבה מהדרום: "אני לא יודע מה יהיה. אנחנו בכושר טוב ונקווה שנשמור על האחוזים ושנמשיך בצורה טובה בתקופה הקרובה".

דורון פרקינס. מכבי נראית טוב מול היריבה האיטלקית  (שרון קביליו)
דורון פרקינס (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

גם הרכז, דורון פרקינס, סיפר על התחושות לקראת הקבוצה של דן שמיר: "אנחנו מגיעים מוכנים למשחק, זה לא משחק קל. הם קבוצה טובה עם הגנה טובה מאוד, אבל אם נחזור לשחק כמו שאנחנו יודעים הכל יהיה בסדר, מה גם שאנחנו נגיע רעבים מאוד למשחק הזה".