לאזמה. ימשיך במכבי? (שרון קביליו)
לאזמה. ימשיך במכבי? (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

פרסום ראשון: מכבי תל אביב צפויה להציע לסטפון לאזמה חוזה חדש בקבוצה, זאת על אף שהודיעה לו על סיום ההתקשרות ביניהם רק לפני שבועיים.

מאמן הקבוצה דייויד בלאט, ששוהה ברוסיה בימים אלו, כבר הביע עניין בשחקן, מה שיוביל להצעת חוזה חדש לשחקן אך ככל הנראה בסכומי כסף קטנים יותר מהחוזה בו החזיק אשתקד.

כזכור קרוב לסיום העונה החולפת נפצע לאזמה ברגלו ולא שותף כלל בפיינל פור הישראלי, אך למרות זאת במכבי תל אביב עדין מאמינים שהשחקן יכול לתרום ובימים הקרובים הוא צפוי לקבל הצעה לחדש את חוזהו במועדון.

למכבי תל אביב הגיע לאזמה לאחר ששיחק בשורותיה של פרטיזן בלגרד תחת הנהגתו של דושקו וויושביץ וגם לאחר ניסיון קצר ולא מוצלח בליגה הטובה בעולם. בעונה החולפת בשורות מכבי העמיד לאזמה ממוצעים לא רעים כאשר את העונה ביורוליג סיים עם 6.5 נקודות בממוצע למשחק שאליהן התווספו 1.4 חסימות, 0.8 אסיסטים ו-4.4 חטיפות.

בליגה המקומית העמיד לאזמה ממוצעים דומים כאשר את העונה סיים עם 8.4 נקודות בממוצע למשחק, 1.7 חסימות, 0.5 אסיסטים ו-4.6 חטיפות.

רנדל חוגג (קובי אליהו)
רנדל. סבירות נמוכה שיגיע לנוקיה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

הצהובים ממשיכים במרץ בבניית הקבוצה לקראת העונה הבאה כאשר בלאט כבר הספיק להחתים בשבוע האחרון את טל בורשטיין, אלישי כדיר וג'ף פוט כאשר על הפרק גם מילאן מצב'אן שקרוב לסיכום וריצ'רד הנדריקס. ראשי המועדון מקווים להשלים כמה שיותר מהר את בניית הסגל לקראת העונה הבאה במטרה להעלות את קצב מכירת המינויים ולעורר את עניין הציבור.

מי שלא ימשיך בשורות הקבוצה הוא הסנטר ד'אור פישר שלא נכלל בתוכניות המקצועיות של דיוויד בלאט וגם לא הצליח להגיע עם עם הצהובים לעמק השווה בכל הנוגע לגובה החוזה שלו במכבי. הנהלת הקבוצה והצוות המקצועי איחלו לפישר הצלחה בהמשך הדרך והודו על שנתיים נפלאות במועדון.

מלבד הכוונה להציע ללאזמה חוזה חדש, עוד נודע ל-ONE כי גם בריאן רנדל, שחקנה של גלבוע/גליל בשתי העונות האחרונות, מועמד להגיע למועדון אך ספק רב אם החתמה זו תצא לפועל היות והפועל ירושלים ועודד קטש לא מתכוונים לוותר על הבאתו למלחה ובימים האחרונים מפעילים לחץ רב על החתמתו לעונות הבאות.

פישר לא ימשיך במכבי (קובי אליהו)
פישר לא ימשיך במכבי (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

 עם זאת יש לזכור כי בעונה שעברה היה שחקן הקבוצה, דורון פרקינס, מחוזר גם על ידי מכבי וגם על ידי הפועל ירושלים אך ממש ברגע האחרון עשה סיבוב פרסה ולאחר שסיכם בבירה חתם לבסוף לעונה אחת במכבי תל אביב.